porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak będzie nazywać się drugie dziecko byłego męża Edyty Górniak?

Były mąż Edyty Górniak Dariusz Krupa, muzyk i menadżer, ponownie został ojcem. Mamą dziecka jest modelka z Poznania. Ich córka urodziła się 15 sierpnia tego roku.

dziecko dodano: 08.09.2011 17:02

Dariusz Krupa: jak często będzie mógł uprawiać seks w więzieniu?

Dariusz K. za kratkami będzie musiał zachowywać się niczym aniołek. To właśnie dobre sprawowanie w więzieniu będzie przepustką do chwil rozkoszy z narzeczoną Izą Adamczyk. Seks z ukochaną będzie dla niego formą nagrody.

Dariusz K dodano: 08.08.2014 16:35

Izabela Adamczyk – kim jest partnerka Dariusza K.?

Serce Dariusza K. po jego bolesnym rozwodzie z Edytą Górniak skradła Izabela Adamczyk. Piękna modelka przeżywa teraz ciężkie chwile, wiedząc, że ukochany stanie przed sądem. Kim naprawdę jest Izabela Adamczyk i co warto o niej wiedzieć?

dariusz krupa wypadek dodano: 16.07.2014 14:30

Dariusz Krupa - kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Dariusz Krupa jest przede wszystkim znany jako były mąż Edyty Górniak oraz jej wieloletni manager. Czego nie wiesz o Dariuszu Krupie?

Edyta Górniak dodano: 05.05.2014 17:50

Książka o Edycie Górniak – czy Dariusz K. napisze książkę o swojej byłej żonie?

Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, chce ponoć napisać książkę na jej temat. Mężczyzna od lipca 2014 roku przebywa w areszcie po śmiertelnym potrąceniu kobiety na pasach. Czy już wie, co zrobić z nadmiarem wolnego czasu?

Edyta Górniak dodano: 19.03.2015 11:50

Jak Iza Adamczyk radzi sobie z rozstaniem z Dariuszem Krupą?

Iza Adamczyk coraz gorzej radzi sobie z rozłąką z Dariuszem Krupą. Piękna modelka zaczęła zajadać tęsknotę słodyczami i przybrała na wadze... Jak młodzi małżonkowie radzą sobie z rozłąką?

Iza Adamczyk dodano: 21.11.2014 12:51

Czy Darek K. został pobity w areszcie?

Informacja, że Darek K. został pobity w areszcie, przeleciała przez kraj z prędkością światła. Okazuje się jednak, że były mąż Edyty Górniak czuje się dobrze i nic mu nie dolega.

Dariusz K dodano: 23.10.2014 12:58

Czy Dariusz K. wyjdzie na wolność?

Dariusz K., były mąż Edyty Górniak zatrzymany w wyniku śmiertelnego potrącenia pieszej pod wpływem narkotyków ma dużą szansę wyjść na wolność! Dowiedz się, czy celebryta umknie sprawiedliwości na dobre!

Dariusz K dodano: 27.09.2014 16:38

Dariusz K. i Izabela Adamczyk. Będzie ślub w areszcie?

Kilka dni temu Dariusz K. popełnił największy błąd swojego życia prowadząc samochód pod wpływem narkotyków. W sierpniu tego roku Dariusz K. miał poślubić swoją wieloletnią partnerkę Izabelę Adamczyk. Mówimy, czy odbędzie się ślub Dariusza K. i Izabeli Adamczyk.

Dariusz K dodano: 30.07.2014 12:22

Co można wnieść do aresztu? [PACZKI dla OSADZONYCH]

Przebywający obecnie w areszcie śledczym Dariusz K., z pewnością bardzo przeżywa rozstanie z ukochaną. Do prokuratury wpłynął wniosek o cotygodniowe widzenia dla stęsknionej pary. Czy Izabela Adamczyk oprócz wsparcia duchowego, przyniesie  Dariuszowi K. również smakołyki i artykuły chemiczne?

areszt dodano: 23.07.2014 15:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która ...

Dariusz Krupa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dariusz Krupa. Wszystko na temat Dariusz Krupa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.