porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak szanse Wawrzyka ocenia Dariusz Michalczewski?

Andrzej Wawrzyk 17 maja w Moskwie zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem w walce o mistrzostwo świata federacji World Boxing Association w wadze ciężkiej. Wiemy, jak szanse Wawrzyka ocenia jeden z najlepszych polskich bokserów - Dariusz Michalczewski. Co Michalczewski mówi o Wawrzyku?

Andrzej Wawrzyk dodano: 22.04.2013 13:39

Kołodziej vs Hall 20.04.13. Kim jest Richard Hall, rywal Pawła Kołodzieja? Gala boksu w Rzeszowie 20 kwietnia 2013

Podczas gali boksu Wojak Boxing Night w Rzeszowie 20.04.13 walkę ostatniej szansy stoczy weteran wagi półciężkiej Richard Hall. Jego rywalem będzie dotychczas niepokonany Paweł Kołodziej, ale nie będzie on pierwszym polskim bokserem, z którym powalczy Jamajczyk. Co warto wiedzieć Richardzie Hallu?

boks dodano: 17.04.2013 10:42

JAKIMI AUTAMI JEŻDŻĄ GWIAZDY? Kto jeździ gratem, a kto stawia na luksus? Przedstawiamy SAMOCHODY POLSKICH CELEBRYTÓW

Gwiazdy też ludzie i też muszą się przemieszczać. I tak jak wszyscy wolą to robić własnym autem. Zobacz, która gwiazda jeździ najdroższym, a która najtańszym autem.

Agnieszka Dygant dodano: 10.05.2012 08:00 | odpowiedz (2)

WBC to najważniejsza federacja bokserska. Jakie są inne federacje i po co je powołano? Czy bokser może wybrać federację?

Laik mógłby się łatwo zgubić w ilości i rodzajach federacji. ADAMEK i WŁODARCZYK wygrywali w WBC oraz IBF. Kliczko w wadze ciężkiej WBC. Jakie są różnice między federacjami bokserskimi? Które federacje są najbardziej prestiżowe?

boks dodano: 02.12.2011 18:45

Tiger Michalczewski - co odpowiedział właścicielowi Ciechana?

Marek Jakubiak obraził Dariusza Michalczewskiego słowami "życzę ci mamusi z fujarką zamiast piersi, będziesz miał co ssać". Co właścicielowi Ciechana odpowiedział słynny polski bokser?

dodano: 22.09.2014 19:27

Bojkot Ciechana - dlaczego i kto zamierza bojkotować piwo Ciechan?

Właściciel browaru Ciechan obraził swoją wypowiedzią Dariusza Michalczewskiego oraz osoby homoseksualne. Wiele warszawskich klubów i kawiarni planuje bojkot piw browaru Ciechani uroczyste ich wylewanie.

piwo dodano: 22.09.2014 11:38 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?

Bobbi Kristina 31 stycznia 2015 roku trafiła do szpitala, po ...

Dariusz Michalczewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dariusz Michalczewski. Wszystko na temat Dariusz Michalczewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.