porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak szanse Wawrzyka ocenia Dariusz Michalczewski?

Andrzej Wawrzyk 17 maja w Moskwie zmierzy się z Aleksandrem Powietkinem w walce o mistrzostwo świata federacji World Boxing Association w wadze ciężkiej. Wiemy, jak szanse Wawrzyka ocenia jeden z najlepszych polskich bokserów - Dariusz Michalczewski. Co Michalczewski mówi o Wawrzyku?

Andrzej Wawrzyk dodano: 22.04.2013 13:39

Kołodziej vs Hall 20.04.13. Kim jest Richard Hall, rywal Pawła Kołodzieja? Gala boksu w Rzeszowie 20 kwietnia 2013

Podczas gali boksu Wojak Boxing Night w Rzeszowie 20.04.13 walkę ostatniej szansy stoczy weteran wagi półciężkiej Richard Hall. Jego rywalem będzie dotychczas niepokonany Paweł Kołodziej, ale nie będzie on pierwszym polskim bokserem, z którym powalczy Jamajczyk. Co warto wiedzieć Richardzie Hallu?

boks dodano: 17.04.2013 10:42

JAKIMI AUTAMI JEŻDŻĄ GWIAZDY? Kto jeździ gratem, a kto stawia na luksus? Przedstawiamy SAMOCHODY POLSKICH CELEBRYTÓW

Gwiazdy też ludzie i też muszą się przemieszczać. I tak jak wszyscy wolą to robić własnym autem. Zobacz, która gwiazda jeździ najdroższym, a która najtańszym autem.

Agnieszka Dygant dodano: 10.05.2012 08:00 | odpowiedz (2)

WBC to najważniejsza federacja bokserska. Jakie są inne federacje i po co je powołano? Czy bokser może wybrać federację?

Laik mógłby się łatwo zgubić w ilości i rodzajach federacji. ADAMEK i WŁODARCZYK wygrywali w WBC oraz IBF. Kliczko w wadze ciężkiej WBC. Jakie są różnice między federacjami bokserskimi? Które federacje są najbardziej prestiżowe?

boks dodano: 02.12.2011 18:45

Tiger Michalczewski - co odpowiedział właścicielowi Ciechana?

Marek Jakubiak obraził Dariusza Michalczewskiego słowami "życzę ci mamusi z fujarką zamiast piersi, będziesz miał co ssać". Co właścicielowi Ciechana odpowiedział słynny polski bokser?

dodano: 22.09.2014 19:27

Bojkot Ciechana - dlaczego i kto zamierza bojkotować piwo Ciechan?

Właściciel browaru Ciechan obraził swoją wypowiedzią Dariusza Michalczewskiego oraz osoby homoseksualne. Wiele warszawskich klubów i kawiarni planuje bojkot piw browaru Ciechani uroczyste ich wylewanie.

piwo dodano: 22.09.2014 11:38 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu ...

Dariusz Michalczewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dariusz Michalczewski. Wszystko na temat Dariusz Michalczewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.