porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Adwokat Jerzy Naumann: kim jest?

Kilka dni temu dr Dariusz Zadrożny zaszokował opinię publiczną swoimi wypowiedziami na temat szczegółów choroby Anny Przybylskiej. Adwokat Jerzy Naumann postanowił nie pozostawiać tego bez odzewu. Mówimy, kim jest Jerzy Naumann.

Anna Przybylska dodano: 10.10.2014 09:07

Postępowanie ws. lekarza Anny Przybylskiej - co zdecydowała Izba Lekarska

Wypowiedź dr Dariusza Zadrożnego kilka dni po śmierci Anny Przybylskiej wzbudziła wiele emocji. Mówimy, jakie kroki podjęła Izba Lekarska w sprawie Dariusza Zadrożnego.

Anna Przybylska dodano: 11.10.2014 13:23

Lekarz Przybylskiej - przekroczył uprawnienia? [POZEW]

Byłego lekarza Anny Przybylskiej może czekać rozprawa sądowa. Istnieją podejrzenia, że dr Dariusz Zadrożny złamał tajemnicę lekarską. Mówimy o adwokacie Jerzym Naumannie i złożonym przez niego wniosku przeciwko dr Zadrożnemu.

Anna Przybylska dodano: 10.10.2014 09:13

Jak tłumaczy się lekarz, który operował Annę Przybylską? Czy złamał tajemnicę lekarską?

Dr hab. Dariusz Zadrożny z Centrum Onkologii w Gdańsku opowiedział o chorobie Ani Przybylskiej. Mówił, że planowała mieć dzieci i że widział ją, jak wyła z bólu. Zalała go fala krytyki. Teraz doktor się tłumaczy  jak?

anna przybylska nie żyje dodano: 10.10.2014 09:05

Co lekarz mówił o chorobie Ani Przybylskiej - komentarze internautów

Jedna z najlepszych polskich aktorek Anna Przybylska, zmarła w niedzielę 5 października 2014r. po wielu miesiącach walki z chorobą nowotworową. Kilka dni temu lekarz aktorki opowiedział w telewizji o jej zmaganiach z chorobą. Mówimy, jak internauci zareagowali na słowa doktora Dariusza Zadrożnego.

Anna Przybylska dodano: 08.10.2014 15:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Adam Kraśko to bez wątpienia największa gwiazda programu Rolnik szuka ...

dariusz zadrożny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dariusz zadrożny. Wszystko na temat dariusz zadrożny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.