porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wakacyjny konkurs z Zozolami!

Wygraj zestaw pełen zozolowych słodkości. Przeczytaj, co należy zrobić, aby przesyłka z karmelkami i piankami trafiła właśnie do ciebie!

konkurs dodano: 24.07.2015 07:48

Konkurs ze Skarbem Matki!

Przed nami kolejny konkurs. Tym razem nagrodami są zestawy kosmetyków dla dzieci Skarb Matki, w każdym krem z filtrem, mleczko oczyszczająca i emulsja do kąpieli: idealne na wakacje!

konkurs dodano: 15.07.2015 13:07

Konkurs na DZIEŃ MATKI z Eveline Cosmetics!

Z okazji Dnia Matki mamy dla naszych Czytelników 8 zestawów kosmetyków Eveline Cosmetics. Przeczytajcie uważnie, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie.

dzień matki dodano: 19.05.2015 11:54

Konkurs ze Smykiem! Wygraj nagrodę dla dziecka

Co prawda Dzień Dziecka już za nami, ale my wychodzimy z założenia, że na prezenty dla maluchów każdy czas jest dobry! Przed wakacjami mamy dla Was konkurs, w którym nagrodami są zestawy gier, idealne na wakacyjny wyjazd!

konkurs dodano: 09.06.2015 07:57

Konkurs na DZIEŃ DZIECKA z Dulux EasyCare!

Pięknie pomalowany pokój może być dużą niespodzianką dla twojego dziecka. Z okazji Dnia Dziecka mamy dla was konkurs z Dulux EasyCare. Na zwycięzców czeka pięć zestawów farb (w każdym 7.5 l farby) w wybranym przez siebie kolorze.

Dulux EasyCare dodano: 27.05.2015 09:53

Konkurs: wygraj książkę Zdrowie bez recepty

Dla naszych czytelników mamy cztery książki "Zdrowie bez recepty czyli skrobia, która leczy" dr Johna McDoggalla. To kompendium wiedzy na temat diety roślinnej, która umożliwia powrót do zdrowia oraz utratę zbędnych kilogramów. Dieta ta oparta jest na badaniach naukowych autora oraz jego wieloletnim doświadczeniu lekarskim. Przeczytaj, co trzeba zrobić, aby wygrać książkę!

konkurs dodano: 30.04.2015 11:56 | odpowiedz (3)

KONKURS z książką: Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania!

Mamy dla Was konkurs, w którym nagrodami są książki wydawnictwa Helion. "Świat florystyki. Sztuka układania i fotografowania" to lektura idealna dla osób uczących się fotografi, prowadzących blogi florystyczne czy kulinarne, a także osób lubiących fotografię i kwiaty. Przeczytajcie, co należy zrobić, aby wygrać jedną z trzech nagród.

jak fotografować kwiaty dodano: 08.05.2015 12:14 | odpowiedz (2)

Wiosenny konkurs z kosmetykami EVELINE COSMETICS

Mamy dla Was kolejny konkurs, tym razem kosmetyczny! Zadanie jest proste i bardzo wiosenne, a nagrodą zestaw kosmetyków Eveline Cosmetics.

konkurs dodano: 10.04.2015 08:23 | odpowiedz (40)

Konkurs z książką: wygraj kryminał "Zaginiona wyspa"!

Jesli lubisz kryminały - ten konkurs jest dla ciebie! Mamy trzy książki "Zaginiona wyspa" dla naszych Czytelników, którzy krótko i ciekawie zachęcą nas do sprezentowania nagrody właśnie im. Weź udział w naszym konkursie z Burda Książki

konkurs dodano: 02.04.2015 08:43 | odpowiedz (23)

Konkurs z REBIS: wygraj książkę o diecie oczyszczająco-odchudzającej!

Wiosna to idealny czas na oczyszczenie organizmu i odchudzanie. Dla naszych Czytelników mamy 4 egzemplarze bestsellerowej książki "Dieta oczyszczająco-odchudzająca według programu Clean & Lean" - z nią odchudzanie będzie łatwe i skuteczne!

konkurs dodano: 26.03.2015 07:59 | odpowiedz (10)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

darmowy konkurs szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. darmowy konkurs. Wszystko na temat darmowy konkurs na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.