porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Który trawnik wybrać - z siewu czy z rolki?

Trawnik można założyć wysiewając mieszankę nasion traw lub rozkładając darń wyprodukowaną w szkółce, pociętą na równe pasy i zrolowaną, tak jak dywan. Który wybrać?

jak dbać o trawnik dodano: 14.05.2012 14:56

Jak założyć trawnik? Jak stworzyć trwałą murawę?

Trawnik w ogrodzie możemy zakładać od wiosny do jesieni, jednak najbardziej odpowiednimi miesiącami są: kwiecień, maj lub sierpień. Nowy trawnik można założyć albo obsiewając ziemię trawą, albo pokrywając ją darnią z rolki. Jak założyć trawnik w ogrodzie?

jak założyć trawnik dodano: 28.05.2013 16:35

Czy warto kupić trawnik z rolki?

Trwanik z rolki to dobre wyjście dla tych, którzy chce szybko mieć zieloną murawę. Właściciela posesji ocenia się bowiem między innymi po tym, jak wygląda jego trawnik. Bo tym, którzy nigdy żywego, zielonego dywanu przed domem nie mieli, wydaje się, że trawa sama rośnie, wystarczy posiać. Niestety, nie jest to prawdą.

jak założyć trawnik dodano: 26.03.2014 14:38

Trawnik często deptany. Jak zadbać o murawę? SPRAWDZONE RADY

Okolice tarasu czy wąskie, często uczęszczane przejścia między domem a ogrodzeniem to nienajlepsze miejsce na trawnik. Często deptana darń źle rośnie. Jak ją pielęgnować?

nawożenie trawnika dodano: 21.05.2015 16:02

Czym nawozić trawnik? Jak mieć piękną zieloną murawę w ogródku?

Częste koszenie trawy pobudza ją do intensywnego wzrostu, a do tego potrzeba wielu minerałów. Dlatego pielęgnując darń, należy pamiętać, że bardzo ważne jest regularne nawożenie trawnika. Jakie nawozy do trawnika wybrać?

kosiarka dodano: 24.05.2012 13:31 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Poznajcie Barbarę Mularczyk. Kim jest aktorka, która gra Mariolkę w ...

darń szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. darń. Wszystko na temat darń na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.