porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wycenić reklamowy potencjał sportowca? Kto ZARABIA najwięcej na reklamach?

Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana, niż mogło by się wydawać. Wynik mierzony odgrywa dla reklamowej siły oddziaływania zawodnika tylko nieznaczną rolę. Liczy się uroda, popularność i „to coś” co sprawia, że na jednych patrzymy chętniej i lubimy ich naśladować, a na innych mniej. Jak wyceniany jest potencjał sportowca?

Cristiano Ronaldo dodano: 14.10.2011 21:38

Kto NIE JEDZIE na OLIMPIADĘ w Londynie? Dlaczego Maja Włoszczowska, Rafael Nadal, Ian Thorpe, David Beckham nie wystartują w igrzyskach olimpijskich?

Igrzyska Olimpijskie są okazją dla sportowców, by zyskać popularność, sławę i pieniądze oraz dać powody do dumy swoim rodakom oraz fanom. Niestety zdarza się też, że sportowcy przeżywają prawdziwy dramat, gdy okazuje się, że nie mogą wystąpić na imprezie, do której przygotowywali się przez cztery długie lata.

ian thorpe dodano: 24.07.2012 12:32

David Beckham kończy karierę. Dlaczego Beckham postanowił odejść na emeryturę?

David Beckham kończy karierę! Beckham ogłosił, że nie przedłuży kontraktu z PSG i zakończy karierę piłkarską. Jak uzasadnia swoją decyzję? Jakie osiągnięcia ma na swoim koncie? Jak ocenia się jego małżeństwo z Victorią Beckham?

beckham gdzie grał dodano: 16.05.2013 17:23

ZAROBKI PIŁKARZY: RANKING. Ile zarabiają piłkarze?

ZAROBKI PIŁKARZY: RANKING. Leo Messi w 2012 roku zarobił 40,3 mln dolarów. Czy miał dodatkowe dochody, zatajone przed fiskusem i wyprowadzone do jednego z rajów podatkowych? Nie wiadomo – to wykaże śledztwo. Tymczasem przyjrzyjmy się oficjalnym zarobkom piłkarzy. Oto ranking!

Cristiano Ronaldo dodano: 13.06.2013 10:04

ZAROBKI PIŁKARZY: Ile zarabia David Beckham, najlepiej opłacany piłkarz?

Leo Messi został oskarżony o wyprowadzenie części dochodów do raju podatkowego. Gdyby te doniesienia okazały się prawdą, gwiazda Barcelony być może zajęłaby pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających piłkarzy. A ile zarabia David Beckham – numer 1 w tym zestawieniu?

david beckham zarobki dodano: 13.06.2013 07:04

Jak będzie wyglądała CEREMONIA OTWARCIA IGRZYSK w Londynie? Kiedy i gdzie transmisja?

Ceremonia otwarcia XXX Igrzysk Olimpijskich rozpocznie się w piątek 27 lipca, o godzinie 22.00 czasu polskiego. Przygotował ją znakomity reżyser Danny Boyle (m.in. „Trainspotting”), laureat Oscara za film „Slumdog”. Na stadionie Wembley mają wystąpić brytyjskie gwiazdy i 15 tys. statystów.

Danny Boyle dodano: 26.07.2012 11:24

HRABIA, MARKIZ, BARON. Który TYTUŁ SZLACHECKI jest wyższy? Jaki tytuł otrzymał David Beckham?

Hierarchia tytułów szlacheckich w Europie nie była identyczna. Zdarzało się, że różnice w poszczególnych państwach były znaczne bo np. niektóre tytuły nie występowały wcale.

Armani dodano: 08.11.2012 11:46

Jak zmieniał się publiczny wizerunek piłkarzy? Od symbolu złego gustu do ikony mody

Podczas Euro 2012 mamy okazję podziwiać piłkarzy nie tylko na boisku. Przed każdym meczem oglądamy ich w reklamach, a pomiędzy meczami w wywiadach i reportażach - nie tylko w sportowej odzieży, spoconych po walce na murawie, ale także ubranych "prywatnie" oraz wystylizowanych na potrzeby medialnych kampanii, w których biorą udział. I co widzimy? W sumie niezłe "ciacha"! Ale nie zawsze tak było, kiedyś wygląd piłkarzy był daleki od gustownego... Co sprawiło, że piłkarze zmienili swój stosunek do mody?

moda a piłkarze dodano: 13.06.2012 16:59

Ile dzieci ma David Beckham?

David Beckham to nie tylko sportowiec, ale dla wielu wzór i gwiazda popkultury. Anglik odbiega od stereotypowego obrazu piłkarza. „Becks” to rodzinny człowiek, z żoną Victorią ma 4 dzieci i jak zdradził, na tym może się nie skończyć...

Brooklyn Joseph beckham dodano: 23.09.2011 00:26

Chloe Moretz - kim jest dziewczyna młodego Beckhama?

Chloe Moretz to nowa dziewczyna Brooklyna Beckhama, syna Victorii i Davida Beckhamów. Co wiadomo o Chloe Moretz? Kim jest przyjaciółka najstarszego syna Beckhamów? Sprawdź najważniejsze informacje o Chloe Moretz.

Brooklyn Joseph beckham dodano: 04.08.2014 11:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

david beckham szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. david beckham. Wszystko na temat david beckham na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.