porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Robert Burneika - kiedy będzie walczył w 2013 roku? 27 kwietnia 2013 roku walka "freak fight"

Walka określana mianem "freak fightu" odbędzie się 27 kwietnia 2013 roku na gali MMA Attack 3 w katowickim Spodku. Równo rok po głośnej walce Hardkorowego Koksa z Najmanem znany litewski siłacz wróci do oktagonu. Po gładkim rozprawieniu się z El Testosteronem w kwietniu 2012  przyszedł czas na pojedynek Roberta Burneiki z tancerzem erotycznym, Dawidem Ozdobą. Robert Burneika będzie walczył na MMA Attack 3

hardkorowy koksu dodano: 27.04.2013 20:21 | odpowiedz (2)

MMA Attack 3. Ozdoba – Burneika. Czy sędzia miał rację, dyskwalifikując Ozdobę?

Za nami gala MMA Attack 3 i walka Dawida Ozdoby z Robertem Burneiką. Pojedynek zakończył się dyskwalifikacją Ozdoby, który w opinii sędziego miał unikać walki. MMA Attack 3. Ozdoba – Burneika. Czy sędzia miał rację, dyskwalifikując Ozdobę? Oto analiza pojedynku.

Dawid Ozdoba zdyskwalifikowany dodano: 28.04.2013 01:13

MMA ATTACK 3. Gdzie kupić bilety? Kto oprócz Roberta Burneiki wystąpi na gali?

Przed nami trzecia odsłona gali MMA Attack. Odbędzie się ona 27 kwietnia, po raz kolejny w katowickim "Spodku". Największą gwiazdą MMA Attack 3 będzie Robert Burneika - kto oprócz niego wejdzie do klatki?

Burneika dodano: 12.03.2013 16:31 | odpowiedz (1)

Sekstaśmy Edyty Herbuś? Dawid Ozdoba i WIECZÓR PANIEŃSKI

Były partner Edyty Herbuś, Dawid Ozdoba wydaje książkę o jego barwnym życiu. W lekturze pojawia się nawet wątek sekstaśmy,  jaką para miała nakręcić podczas jednej ze swoich szalonych przygód. Czy były partner Herbuś promuje swoją książkę jej kosztem?

Edyta Herbuś dodano: 06.11.2014 13:27

Ozdoba vs Burneika 27.04.13. Gdzie transmisja? Kto ma większe szanse na wygraną? MMA Attack 3, Katowice

Walką wieczoru na gali MMA Attack 3 będzie pojedynek striptizera Dawida Ozdoby z kulturystą Robertem Burneiką. Ciężko to określić w pełni profesjonalnym starciem, ale szykują się emocje! Gdzie transmisja na żywo walki Ozdoba vs Burneika? Kto ma większe szanse na wygraną?

hardkorowy koksu dodano: 24.04.2013 14:54

Gala MMA Attack 3, 27.04.13. Gdzie transmisja? Kto walczy w katowickim Spodku?

Wielkimi krokami zbliża się gala MMA Attack 3 w katowickim Spodku. Odbędzie się ona 27 kwietnia. Wydarzenie jest głównie reklamowane przez walkę Dawida Ozdoby z Robertem Burneiką. Jednak trzeba pamiętać, że na gali zaprezentują się zawodnicy z czołówki MMA w Polsce. Kto powalczy w Katowicach podczas MMA Attack?

gala boksu w katowicach 27.04 dodano: 24.04.2013 10:42

Kim jest Dawid Ozdoba, rywal Roberta Burneiki w MMA Attack 3? Walka Ozdoba vs Burneika 27.04.13

Walka Ozdoba vs Burneika już 27 kwietnia. Dawid Ozdoba staje do swojej pierwszej walki na zawodowych ringach. Do tej pory zawodowo był jedynie… striptizerem. Jego postawa w oktagonie to wielka niewiadoma. Natomiast sam Dawid to z pewnością ciekawa osobowość. Kim jest Dawid Ozdoba, rywal Burneiki?

dawid ozdoba kariera dodano: 26.04.2013 15:40

Jak zamówić tancerza erotycznego? MĘSKI TANIEC EROTYCZNY na czym polega?

Damski striptiz już od dawna przestał być wstydliwym tematem, a męski taniec erotyczny, mimo rosnącej popularności, nadal pozostaje w strefie tabu. Na czym polega i jak zorganizować występ striptizera? WIDEO: Striptizerzy o swojej pracy. Bezkompromisowa Ola Mątkiewicz w rozmowie z Dawidem Ozdobą i Labradą, członkami najlepszej w Polsce grupy tancerzy erotycznych BadBoys. Jak zamówić tancerza erotycznego?

badboys dodano: 10.03.2013 23:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

dawid ozdoba szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dawid ozdoba. Wszystko na temat dawid ozdoba na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.