porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dawid Podsiadło jako David Ross – po co ten pseudonim?

Dawid Podsiadło ze swoją twórczością spróbuje podbić światowy rynek muzycznym. Pierwszym krokiem ku temu było wymyślenie chwytliwego pseudonimu. Na jaki zdecydował się jeden ze zdolniejszych polskich muzyków?

David Ross dodano: 20.08.2014 13:30

X Factor Dawid Podsiadło zwycięzcą 2. edycji. KIM JEST zwycięzca X Factora? Jaką otrzymał nagrodę?

Dawid Podsiadło został zwycięzcą drugiej edycji "X Factor". W finale 2. edycji polskiego show X Factora nadawanego na antenie TVN rywalizowali: Dawid Podsiadło, grupa The Chance, Marcin Spenner. Zwycięzca programu został wybrany dzięki SMS-om widzów. Atmosferę podgrzewały błyskotliwe komentarze jury np. "Powiedz, że jestem singlem i mam dwa samochody" – żartował Wojewódzki po występnie The Chance z Amy MacDonald. "Nigdy nie spotkałem tak zdolnego krasnala jak ty" – żartował Wojewódzki do Dawida Podsiadło. – "Ja ciebie też kocham" – odparł Podsiadło.

co dostał podsiadło dodano: 02.06.2012 23:00

X FACTOR 3 na żywo 13.04.13. Kto odpadł? Co się wydarzyło w 8. odcinku?

W 8. odcinku „X Factora” 13 kwietnia uczestnicy programu po raz pierwszy wystąpili na żywo. Kto spisał się najlepiej? Jak wypadli uczestnicy w programie na żywo? Kto odpadł z  „X Factor”?

CZESŁAW MOZIL dodano: 13.04.2013 22:25

Dawid Podsiadło napisał piosenkę do filmu "Kamienie na szaniec"

W filmie "Kamienie na szaniec" usłyszymy piosenkę Dawida Podsiadło, jednego z najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia. Co Podsiadło mówi o swoim nowym utworze? Posłuchaj piosenki Dawida Podsiadło do filmu "Kamienie na szaniec".

dawid podsiadło piosenki dodano: 31.01.2014 10:24

Czy Bednarek ma konflikt z Dawidem Podsiadło?[VIDEO]

Ostatnia wizyta Kamila Bednarka w programie Kuby Wojewódzkiego pozwala sądzić, że artysta albo nie lubi Dawida Podsiadło albo nie ma pojęcia co się dzieje na polskim rynku muzycznym.

Kamil Bednarek dodano: 04.03.2014 17:42

Dawid Podsiadło: kim jest? Co osiągnął?

Dawid Podsiadło to jeden z najlepiej zapowiadających się piosenkarzy młodego pokolenia. Jego hit "Trójkąty i kwadraty" przez długi czas utrzymywał się na pierwszych miejsach list przebojów. Mówimy, kim jest młody i utalentowany Dawid Podsiadło.

dawid podsiadło piosenkarz dodano: 24.04.2014 21:51 | odpowiedz (1)

Kto otrzymał statuetki Glam Awards 2013?

29 października odbyła się gala Glam Awards 2013, na której uhonorowano najbardziej wpływowe gwiazdy internetu. Aż dwie statuetki zgarnął uzdolniony 17-latek, Dawid Kwiatkowski. Sprawdź, kto jeszcze otrzymał statuetki Glam Awards 2013! Zajrzyj do galerii zdjęć.

glamki.pl dodano: 30.10.2013 18:15 | odpowiedz (1)

Fryderyki 2014: Dawid Podsiadło nie odbierze nagrody?

Dawid Podsiadło podbija 20 edycję Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk. Piosenkarz został nominowany aż w czterech kategoriach! Czy będzie w stanie odebrać nagrody?

Fryderyki 2014 dodano: 24.04.2014 19:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Poznajcie Barbarę Mularczyk. Kim jest aktorka, która gra Mariolkę w ...

Dawid Podsiadło szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dawid Podsiadło. Wszystko na temat Dawid Podsiadło na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.