porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiedy TELEWIZJA ANALOGOWA zniknie w Warszawie? KONIEC NAZIEMNEJ w lipcu 2013!

Termin pożegnania z telewizją analogową w Polsce określono na lipiec 2013 roku. W różnych rejonach kraju wyłączanie nadajników nastąpi jednak wcześniej. Mówimy jak będzie wyglądać sytuacja w Warszawie i okolicach.

ANALOGOWE NADAJNIKI dodano: 10.04.2012 21:49 | odpowiedz (2)

Wyłączenie telewizji analogowej do 19 marca 2013 - jakie miasta obejmie?

Naziemna telewizja cyfrowa będzie całkowicie i ostatecznie wprowadzona w Polsce w ciągu najbliższych miesięcy. Za nami już dwa pierwsze etapy cyfryzacji. Mówimy, jak będzie wyglądał III etap wyłączania nadajników analogowych i wdrażania nowej technologii, który zakończy się 19 marca 2013, i jakie regiony zostaną nim objęte.

ANALOGOWE NADAJNIKI dodano: 01.03.2013 09:46

TELEWIZJA CYFROWA: do kiedy wymienić telewizor? HARMONOGRAM wyłączania sygnału telewizji analogowej

Cyfryzacja telewizji naziemnej staje się faktem. Wkrótce bez dekodera obejrzysz na ekranie jedynie śnieg. Sprawdź, kiedy zamilknie analogowy sygnał telewizyjny w twoim mieście lub regionie.

Cyfryzacja telewizji naziemnej dodano: 07.09.2012 12:19

V etap wyłączania telewizji analogowej do 20 maja 2013 - jakie miasta obejmie?

Naziemna telewizja cyfrowa będzie całkowicie i ostatecznie wprowadzona w Polsce w ciągu najbliższych miesięcy. Za nami już dwa pierwsze etapy cyfryzacji. Mówimy, jak będzie wyglądał V etap wdrażania nowej technologii i kto zostanie nim objęty.

ANALOGOWE NADAJNIKI dodano: 02.12.2012 09:47

IV etap wyłączania telewizji analogowej do 22 kwietnia 2013 - jakie miasta obejmie?

Naziemna telewizja cyfrowa będzie całkowicie i ostatecznie wprowadzona w Polsce w ciągu najbliższych miesięcy. Za nami już dwa pierwsze etapy cyfryzacji. Mówimy, jak będzie wyglądał IV etap wdrażania nowej technologii i kto zostanie nim objęty.

ANALOGOWE NADAJNIKI dodano: 02.12.2012 09:47

Telewizja cyfrowa – jaki dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej?

Cyfryzacja telewizji naziemnej w Polsce stanowi prawdziwą rewolucję. Wiąże się jednak zakupem nowego telewizora bądź dekodera. Mówimy, na jaki model dekodera wybrać i jak dostosować nasz odbiornik do odbioru nowej telewizji.

modulator PAL dodano: 06.09.2012 17:09 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest chłopak Kingi Dudy? Co o nim wiemy?

O Kindze Dudzie mówią teraz wszyscy! Piękna krakowianka wzbudza podziw ...

Dekoder STB szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dekoder STB. Wszystko na temat Dekoder STB na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.