porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak udekorować groby? POMYSŁY, WZORY [WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH]

Dekoracja grobu powinna być trwała i prosta w wykonaniu. Przedstawiamy zdjęcia i pomysły na tanie udekorowanie pomnika. Święto Zmarłych już za kilka dni, dlatego warto się spieszyć. Podpowiadamy, jak udekorować groby bliskich na Wszystkich Świętych

groby dodano: 23.10.2014 11:28

Jak modnie i pięknie przystroić groby? [TRENDY 2014]

W dzień Wszystkich Świętych dbamy o to, by groby naszych bliskich wyglądały okazale, były odświętnie przybrane i by nie brakło na nich kwiatów ani zniczy. Jak ładnie i modnie przystroić grób na Święto Zmarłych?

wiązanki na groby dodano: 29.10.2014 11:23

Wiązanki na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Jakie są modne? Jakie wzory zamawiać? Gdzie je kupić?

Kwiaty i znicze to najczęstsze dekoracje grobów na wszystkich Świętych. Właśnie dlatego tuż przed dniem 1 listopada kwiaciarnie zarzucają rynek pięknymi wieńcami i bukietami nagrobnymi. Obejrzyj naszą galerię i dowiedz się, gdzie i za ile możesz zamówić modnie ułożone kwiaty na 1 listopada.

1 listopada dodano: 23.10.2014 11:53 | odpowiedz (1)

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - jak udekorować pomnik? Jakie kwiaty, wiązanki i wieńce?

We Wszystkich Świętych odwiedzamy groby bliskich i dekorujemy je kwiatami i zniczami. O czym pamiętać, aby pomniki wyglądały dobrze, a nie uginały się pod natłokiem kolorowych lampek, doniczek i nie pasujących do siebie kwiatów i wieńców?

1 listopada dodano: 23.10.2014 12:33

Co na grób zamiast chryzantem? MODNA kapusta ozdobna! GALERIA ZDJĘĆ

Na Wszystkich Świętych zamiast dekorowania grobu tradycyjnymi chryzantemami, warto pomyśleć o innych roślinach. Dobrym pomysłem na jesienną dekorację grobu jest kapusta ozdobna. Jak wykorzystać kapustę ozdobną na Wszystkich Świętych?

kapusta ozdobna dodano: 09.10.2014 12:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Sławek Uniatowski? Co osiągnął? Co robi dziś – dekadę ...

dekoracja grobu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dekoracja grobu. Wszystko na temat dekoracja grobu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.