porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wytapetować ścianę stronami z komiksu?

Taka ilustrowana ściana to gratka dla fanów kultowego komiksu Papcia Chmiela "Tytus, Romek i a'Tomek". Można ją czytać dla rozrywki. Przejrzyj zasoby piwnicy. Może znajdziesz tam swoją ulubioną kolekcję komiksów, map lub ilustracji. Wszystko co papierowe może posłużyć do stworzenia osobistej tapety.

dekoracja ścian dodano: 23.01.2014 10:51

Jak wybrać fototapetę? Rodzaje fototapet

Kupując fototapetę wybierasz nie tylko wzór, ale też rodzaj podłoża, na którym zostanie wydrukowana. W zależności od podłoża fototapeta ma odmienną cenę i właściwości. Czy wybrać fototapetę foliową, lateksową czy winylową? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek które pomogą ci podjąć właściwą decyzję.

dekoracja dodano: 26.09.2012 07:42 | odpowiedz (7)

Jakie naklejki można kupić do dekoracji pokoju dziecka?

Naklejki są sposobem na błyskawiczną metamorfozę wnętrza. Są idealne do pokoju dziecka, który częściej niż inne pokoje potrzebuje odświeżenia i dopasowania do wieku i zainteresowań właściciela. Dostępne na rynku naklejki nie niszczą ścian i mebli. Mogą stać się też czymś więcej niż tylko dekoracja. Mówimy, jakie naklejki doskonale ozdobią pokój dziecięcy

naklejka dodano: 16.07.2012 16:57

Czy można położyć fototapetę w kuchni i łazience?

Ściana kuchenna i łazienkowa jest dużo bardziej narażona na wpływ wilgoci, temperatury oraz zabrudzeń niż ściany w innych pomieszczeniach. Okładziny ścienne w takim miejscu powinny być odporne na niekorzystne czynniki. Fototapeta może sobie z powodzeniem z tym poradzić, ale pod pewnymi warunkami.

aranżacja łazienki dodano: 18.09.2012 08:38 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Gabriela Frycz to pierwsza córka aktora, Jana Frycza. Dziewczyna poszła ...

dekoracja ścienna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dekoracja ścienna. Wszystko na temat dekoracja ścienna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.