porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić świąteczną dekorację z GWIAZDĄ BETLEJEMSKĄ?

Jak własnoręcznie wykonać dekorację z gwiazdą betlejemską na Święta Bożego Narodzenia? W Londynie, w Instytucie Sztuki Współczesnej zorganizowano wyjątkową florystyczną wystawę. W projekcie wzięło udział siedmiu wybitnych florystów z Wielkiej Brytanii, którzy przygotowali świąteczne dekoracje w pięciu odmiennych stylach: od vintage po glamour z wykorzystaniem Gwiazdy Betlejemskiej. Zobacz naszą galerię i zainspiruj się do wykonania własnej świątecznej dekoracji stołu.

dekoracje świąteczne Boże Narodzenie dodano: 13.11.2012 13:05

Wielkanoc - Jak nakryć do świątecznego stołu na wielkanocne śniadanie?

Wielkanocne śniadanie to bardzo uroczysty posiłek. Zanim rodzina zbierze się przy świątecznym stole, pomyśl jak nakryć stół, by nadać tej uroczystości odpowiedni klimat: radosny, wiosenny, optymistyczny. Sprawdź, w jaki sposób możesz udekorować swój świąteczny stół.

obiad wielkanocny dodano: 18.04.2014 17:21

Stroik na Boże Narodzenie - zrób to sam

Na Boże Narodzenie dekorujemy nasze mieszkania nie tylko ubierając choinkę. Częstym elementem świątecznej dekoracji domu jest stroik bożonarodzeniowy. Mówimy, jak samodzielnie zrobić prosty stroik na Boże Narodzenie.

Boże Narodzenie dodano: 17.12.2014 10:12

BOŻE NARODZENIE: Jak udekorować wigilijny stół?

Boże Narodzenie to czas zazwyczaj spędzany w gronie najbliższych. Wigilia gromadzi rodzinę na uroczystej wieczerzy.Taka kolacja wymaga stosownej oprawy. To udekorowany dom i uroczyście nakryć stół. Zastanów się, jakie kolory pasują do twojego domu. Obmyśl wcześniej całą dekorację, by nie wprowadzać chaosu. Jak pięknie nakryć stół?

Boże Narodzenie dodano: 12.12.2014 17:35

Jak stworzyć w domu świąteczną atmosferę? [WYSTRÓJ i NASTRÓJ]

Jak stworzyć w domu świąteczną atmosferę? Oprócz subtelnych, świątecznych dekoracji i odświętnego nakrycia stołu pamiętajmy o życzliwym nastawieniu do bliskich i unikaniu pośpiechu.

Boże Narodzenie dodano: 24.12.2014 12:05

Jak udekorować stół wigilijny w stylu vintage? Jak samodzielnie zrobić stylową dekorację stołu?

Święta w stylu vintage to do dobry pomysł dla wszystkich romantyków, którym bliskie są tradycyjne wartości związane z Bożym Narodzeniem. Jak udekorować wigilijny stół w stylu vintage?

dekoracja stołu wigilijnego dodano: 19.12.2013 11:18

Świąteczna zastawa stołowa. Jak udekorować stół na wigilię i Boże Narodzenie?

Szukając inspiracji do dekoracji wigilijnego stołu, zajrzyj do naszej galerii zdjęć. Przedstawiamy najmodniejsze świąteczne produkty i zastawy stołowe na Boże Narodzenie 2012.

dekoracja stołu wigilijnego dodano: 16.12.2013 10:40

Jak powinien wyglądać STÓŁ WIGILIJNY? Świąteczne dekoracje stołu

Wigilijny stół można zaaranżować tradycyjnie lub nowocześnie. Najważniejsze jest stworzenie świątecznego klimatu za pomocą ozdób oraz odświętnych naczyń i nakryć. Niezbędnym atrybutem odświętnego stołu są świece lub tea lighty. Nie tylko rozjaśniają wnętrze, ale przede wszystkim tworzą nastrój.

dekoracje stołu dodano: 15.12.2013 14:10

Jak udekorować STÓŁ ŚWIĄTECZNY? Jak ciekawie ZŁOŻYĆ SERWETKI?

Zgodnie z tradycją w Wigilię i podczas Świąt Bożego Narodzenia stół nakrywamy białym obrusem. Jest on doskonałym tłem dla zastawy, różnych dekoracji oraz takich ozdób, jak stroiki, bombki czy oryginalnie złożone serwetki. Dzięki nim stworzysz w swoim domu magiczną świąteczna atmosferę.

jak złożyć serwetki dodano: 14.12.2013 08:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Leszek Balcerowicz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Profesor Leszek Balcerowicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków. Z ...

dekoracja świątecznego stołu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dekoracja świątecznego stołu. Wszystko na temat dekoracja świątecznego stołu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.