porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Boże Narodzenie: modne dekoracje w stylu skandynawskim [GALERIA]

Na Boże Narodzenie najmodniejsze dekoracje świąteczne to te w stylu skandynawskim. Cudownie proste i skromne, oddają prawdziwego ducha świąt Bożego Narodzenia - bez szaleństwa zakupów i próżności. W tym roku postawmy na naturalne dekoracje w naszych domach.

Boże Narodzenie dodano: 21.12.2014 16:27

Świąteczna girlanda - jak i z czego można ją zrobić?

Świąteczna girlanda może zdobić drzwi wejściowe, ścianę w mieszkaniu, balustradę schodów,  a nawet stół. Zobacz, jak i z czego można ją zrobić.

dekoracje świąteczne dodano: 16.12.2013 11:32

Świąteczne ozdoby: Jak zrobić świąteczną girlandę na drzwi lub okno?

Świąteczne girlandy, którymi ozdobimy okna albo drzwi, będą piękną dekoracją na Boże Narodzenie. Nie musimy na nią wydawać majatku, proste ozdoby świąteczne możemy zrobić sami.

dekoracje świąteczne dodano: 13.12.2013 19:58

Jak zrobić SZTUCZNY ŚNIEG?

Śnieg możesz mieć teraz o każdej porze roku. Przedstawiamy szybki i łatwy sposób na własnoręczne wykonanie sztucznego śniegu, który w wyglądzie niczym się nie różni od prawdziwego. To świetny pomysł na świąteczną dekorację wnętrz.

dekoracje świąteczne dodano: 13.12.2013 20:45 | odpowiedz (1)

Jak zrobić ŚWIĄTECZNY STROIK lub WIANEK na drzwi? [WIDEO]

Drzwi wejściowe są wizytówką naszego domu - udekorowane wieńcem czy stroikiem w okresie świątecznym, będą zachwycać wszystkich odwiedzających gości. Podpowiadamy, jak zrobić stroik bożonarodzeniowy. Świąteczne wianki i stroiki na drzwi

dekoracje drzwi dodano: 19.11.2015 10:51

Świąteczna iluminacja Warszawy. Co i gdzie?

Warszawa już jakiś czas temu rozpoczęła intensywne przygotowania do tegorocznych Świąt. Nieodłącznym składnikiem świątecznej gorączki w stolicy jest oczywiście słynna już świąteczna iluminacja - tegoroczna ma przebić sześć poprzednich i stać się wyjątkową wizytówką nowoczesnego miasta.

Boże Narodzenie dodano: 06.12.2014 23:36

Jakie krzewy ogrodowe można wykorzystać do stroików świątecznych?

Gałązki zimozielonych krzewów ogrodowych mogą być oryginalnym urozmaiceniem świątecznych ozdób, stroików lub wieńców. Odmiany o barwnych liściach i igłach oraz kolorowych owocach pomogą stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Jakie rośliny wybrać?

krzewy iglaste dodano: 08.12.2011 07:03

Czym udekorować dom na Boże Narodzenie? FIGURKI

Dekoracje świąteczne zawitały już do biur i galerii handlowych. Zastanawiasz się, jak udekorować swój dom na Boże Narodzenie? Zobacz galerię najpiękniejszych figurek bożonarodzeniowych i zdecyduj, która z tych świątecznych dekoracji pasuje do twojego wnętrza. Mówimy, czym udekorować dom i mieszkanie na Wigilię oraz Boże Narodzenie.

dekoracje świąteczne dodano: 13.11.2013 12:51

Jak udekorować dom na Boże Narodzenie? INSPIRACJE [GALERIA]

Dekoracja wnętrza na Boże Narodzenie stanie się prostym zadaniem, kiedy skorzystasz z naszych pomysłów. Poznaj 9 najpopularnijeszych stylizacji  bożonarodzeniowych domu i mieszkania. Mówimy, jak udekorować wnętrze na Boże Narodzenie.

Boże Narodzenie dodano: 13.11.2013 12:07

Pomysły na ŚWIĄTECZNE DEKORACJE wnętrz - ZDJĘCIA

Świąteczne dekoracje domu już dawno przestały ograniczać się do choinkowych ozdób. Zobacz, jak nadać świąteczny klimat całemu wnętrzu. Obejrzyj galerię i zainspiruj się do bożonarodzeniowego przystrajania wnętrz domu.

Boże Narodzenie dodano: 12.12.2013 10:40 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Piasek Piaseczny to jeden z ważniejszych artystów ostatnich 20 ...

dekoracje bożonarodzeniowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dekoracje bożonarodzeniowe. Wszystko na temat dekoracje bożonarodzeniowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.