porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Komunia, ślub, przyjęcie rodzinne. Jak dekorować dom kwiatami? [GALERIA ZDJĘĆ]

Jedną z najważniejszych dekoracji domu na przyjęcie są kwiaty. Często jednak okazuje się, że na stole na kwiaty nie ma miejsca. Gdzie je postawić? Na parapecie. Parapet to nie tylko estetyczne wykończenie okna, ale także powierzchnia do wykorzystania. Jak dekorować dom kwiatami?

bukiet kwiatów dodano: 21.05.2014 17:24

Kompozycje kwiatowe w domu jako dodatek do wnętrza - jakie wybierać?

Kwiaty są jedną z najlepszych form dekoracji wnętrza. Sprawdźcie jakie kwiaty są najpopularniejsze w sezonie wiosennym, a jakie dominują latem. Podpowiadamy jakie kompozycje kwiatowe wybierać!

aranżacje kwiatowe dodano: 02.04.2015 13:07

Jak ozdobić stół kwiatami na Wielkanoc? [5 MODNYCH PROPOZYCJI]

Kwiaty to doskonała dekoracja stołu – na co dzień i od święta. Podpowiadamy, jak z hiacyntów, narcyzów, tulipanów stworzyć kwiatowe kompozycje (nie tylko) na Wielkanoc.

dekoracja stołu dodano: 18.04.2014 17:05

Dekoracje wielkanocne. Jak zrobić kompozycje kwiatowe na wielkanocny stół?

Dekoracje wielkanocne z hiacyntów rozweselą twój świąteczny stół. Hiacynty są tak piękne i dekoracyjne, że nie potrzebują specjalnej oprawy. Za to potrzebuje ich doniczka, w której rosną, bo ta, w której kupujemy je w kwiaciarni zwykle jest plastikowa. Hiacynty, chociaż wymagające, mogą rosnąć w ziemi lub w wodzie. I warto tę właściwość wykorzystać, dekorując dom na święta wielkanocne.

dekoracja stołu na wielkanoc dodano: 27.03.2013 15:05

Wielkanocne dekoracje kwiatowe – czym i jak udekorować stół?

Biały, żółty i zielony – to podstawowe kolory związane ze świętami wielkanocnymi. Wnoszą do domu radość i świeżość, ładnie kontrastują z barwami i wzorami pisanek. Jak samodzielnie zrobić dekoracje wielkanocne na święta?

dekoracja stołu dodano: 13.04.2014 13:18

Kwiaty cebulowe w domu. Jak o nie dbać i tworzyć dekoracje?

Zarówno kwiaty cięte, jak i rosnące w doniczkach mogą być prawdziwą dekoracją domu. Mówimy, jak o nie dbać i tworzyć ciekawe aranżacje.

kwiaty cebulowe dodano: 11.04.2014 14:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

dekoracje kwiatowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dekoracje kwiatowe. Wszystko na temat dekoracje kwiatowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.