porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym i jak golić miejsca intymne? Jak uniknąć podrażnień?

Zbliża się lato i każda z nas chciałaby wskoczyć w bikini. Niestety pojawia się problem w postaci włosków - bardzo często po goleniu pozostaje nam czerwona wysypka. Skóra jest podrażniona i brzydko wygląda. Ciągłe golenie nie poprawia jej stanu... Jak zatem uniknąć podrażnień? Podpowiadamy!

bikini depilacja dodano: 23.06.2013 10:08

Dlaczego latem w komunikacji miejskiej pachnie rybami? Co to jest?

„Od smrodu jeszcze nikt nie umarł, a od zimna wielu” powiedział swego czasu Napoleon Bonaparte. Dzisiaj pewnie zmieniłby zdanie, zwłaszcza gdyby mu przyszło przejechać parę przystanków jakimkolwiek środkiem komunikacji publicznej. Mówimy, dlaczego w autobusach, tramwajach i innych pojazdach śmierdzi rybą?

autobus dodano: 01.08.2013 13:27

Jak golić miejsca intymne?

Już wkrótce lato, a więc problem idealnego wygolenia miejsc intymnych powróci! Jak się golić, by zakładając bikini nie było widać czarnych kropek, zaczerwienień, podrażnień?

bikini depilacja dodano: 19.05.2014 10:21

DEPILACJA INTYMNA. Jak i czym golić miejsca intymne? Golenie miejsc intymnych – SPRAWDZONE PORADY

Golenie miejsc intymnych dla wielu może być problemem. Skóra jest tam delikatna i łatwo ją podrażnić, a włoski często wrastają. Jak zrobić to najlepiej? Podpowiadamy!

depilacja intymna dodano: 02.06.2013 11:40

Jak golić miejsca intymne? Depilacja włosów w miejscach intymnych

Golenie miejsc intymnych to wcale nie najłatwiejsza sprawa! Raz, że trzeba się nagimnastykować, a dwa - można się nabawić podrażnień! My podpowiadamy, jak zrobić to, by nie narazić wrażliwej skóry w miejscach intymnych na skleczenia i zaczerwienienia.

golenie dodano: 20.02.2013 15:11

Gładka strefa BIKINI. Jak prawidłowo się DEPILOWAĆ w tym miejscu?

Niechciane włoski można zgolić, ale błyskawicznie odrosną. Depilacja woskiem daje gwarancję, że nie pojawią się znów na ciele przed upływem przynajmniej kilku tygodni. Zabieg ciepłym woskiem wykonasz u kosmetyczki (cena zabiegu ok. 50 złotych). Ale ten sam zabieg możesz wykonać samodzielnie w domu.

brazylijska depilacja dodano: 24.10.2012 07:08
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]
Piotr Sałyga i Fundacja Chustka [ROZMOWA]

Historia Joanny Sałygi cały czas budzi ogromne emocje wśród czytelników ...

depilacja miejsc intymnych szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. depilacja miejsc intymnych. Wszystko na temat depilacja miejsc intymnych na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.