porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym i jak golić miejsca intymne? Jak uniknąć podrażnień?

Zbliża się lato i każda z nas chciałaby wskoczyć w bikini. Niestety pojawia się problem w postaci włosków - bardzo często po goleniu pozostaje nam czerwona wysypka. Skóra jest podrażniona i brzydko wygląda. Ciągłe golenie nie poprawia jej stanu... Jak zatem uniknąć podrażnień? Podpowiadamy!

bikini depilacja dodano: 23.06.2013 10:08

Dlaczego latem w komunikacji miejskiej pachnie rybami? Co to jest?

„Od smrodu jeszcze nikt nie umarł, a od zimna wielu” powiedział swego czasu Napoleon Bonaparte. Dzisiaj pewnie zmieniłby zdanie, zwłaszcza gdyby mu przyszło przejechać parę przystanków jakimkolwiek środkiem komunikacji publicznej. Mówimy, dlaczego w autobusach, tramwajach i innych pojazdach śmierdzi rybą?

autobus dodano: 01.08.2013 13:27

Jak golić miejsca intymne?

Już wkrótce lato, a więc problem idealnego wygolenia miejsc intymnych powróci! Jak się golić, by zakładając bikini nie było widać czarnych kropek, zaczerwienień, podrażnień?

bikini depilacja dodano: 19.05.2014 10:21

DEPILACJA INTYMNA. Jak i czym golić miejsca intymne? Golenie miejsc intymnych – SPRAWDZONE PORADY

Golenie miejsc intymnych dla wielu może być problemem. Skóra jest tam delikatna i łatwo ją podrażnić, a włoski często wrastają. Jak zrobić to najlepiej? Podpowiadamy!

depilacja intymna dodano: 02.06.2013 11:40

Jak golić miejsca intymne? Depilacja włosów w miejscach intymnych

Golenie miejsc intymnych to wcale nie najłatwiejsza sprawa! Raz, że trzeba się nagimnastykować, a dwa - można się nabawić podrażnień! My podpowiadamy, jak zrobić to, by nie narazić wrażliwej skóry w miejscach intymnych na skleczenia i zaczerwienienia.

golenie dodano: 20.02.2013 15:11

Gładka strefa BIKINI. Jak prawidłowo się DEPILOWAĆ w tym miejscu?

Niechciane włoski można zgolić, ale błyskawicznie odrosną. Depilacja woskiem daje gwarancję, że nie pojawią się znów na ciele przed upływem przynajmniej kilku tygodni. Zabieg ciepłym woskiem wykonasz u kosmetyczki (cena zabiegu ok. 50 złotych). Ale ten sam zabieg możesz wykonać samodzielnie w domu.

brazylijska depilacja dodano: 24.10.2012 07:08
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Nehrebecka. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Nehrebecka to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Kim ...

depilacja miejsc intymnych szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. depilacja miejsc intymnych. Wszystko na temat depilacja miejsc intymnych na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.