porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak leczyć nerwicę domowymi sposobami?

Dławiący stres i zżerające nerwy prowadzą do poważnych schorzeń. Nerwica, czyli liczne zaburzenia nerwicowe ujęte jednym słowem, może być leczona domowym sposobem. Mówimy, jak radzić sobie ze stresem i jego skutkami.

choroba dodano: 19.01.2012 15:55 | odpowiedz (1)

Jak kawa wpływa na kobiety? Kawa kontra depresja – czy można zapobiec depresji pijąc kawę?

Jedna z najbardziej popularnych teorii leczenia depresji zakłada, że kofeina nasila depresję. Jednak ostatnie badania naukowców z Harvardu potwierdzają, że kawa zapobiega powstawaniu depresji, ale tylko u kobiet!

 

 

badania dodano: 02.01.2012 17:19

SERIAL NA WSPÓLNEJ W TVN! W jaką rolę wcielił się aktor Maciej Jachowski?

Od 2010 roku Macieja Jachowskiego możemy podziwiać w serialu NA WSPÓLNEJ w roli Piotra Czubaka. Niestety, małżeństwo Piotra i Gosi przeżywa ostatnio wielki kryzys. Dlaczego Gosia odeszła od męża? Jaki naprawdę okazał się Piotr? Zobacz, jaką postać gra w NA WSPÓLNEJ Maciej Jachowski.

39 i pół dodano: 17.02.2012 11:42

Ilu pracowników w Europie idzie na ZWOLNIENIE Z POWODU DEPRESJI? Czy depresja to choroba zawodowa 21 wieku?

Praca to obowiązek, coraz rzadziej przyjemność. Dodatkowo bardzo często bywa stresująca… szczególnie w świecie korporacji. Nic więc dziwnego, ze coraz więcej europejskich pracowników cierpi na depresję. Straszną prawdę ukazują ostatnie badania EDA. Czy depresja to choroba zawodowa XXI wieku?

depresja objawy dodano: 11.10.2012 08:54

Dlaczego Andrzej Lepper popełnił samobójstwo? Dlaczego depresja jest niebezpieczna?

Śledczy przeprowadzili drobiazgowe badanie ostatnich dni życia Andrzeja Leppera i ustalili przyczynę jego samobójstwa. Mówimy, dlaczego Andrzej Lepper popełnił samobójstwo

Andrzej Lepper dodano: 19.12.2012 13:33

Depresja zimowa, czyli choroba krótkich dni i długich nocy. Czym zastąpić światło słoneczne, by zmusić organizm do aktywności?

Smutek, brak koncentracji, osłabiona motywacja do działania? Jeśli dręczą cię podobne objawy, być może cierpisz na depresję jesienno-zimową spowodowaną brakiem światła słonecznego. Sprawdź, jak się jej pozbyć!

chandra dodano: 21.11.2011 16:59

Jak walczyć z zimową depresją?

Kiedy dni są krótsze a światła słonecznego znacznie mniej, dopada nas obniżenie nastroju. Ta zimowa depresja, objawiająca się utratą energii, zmęczeniem, smutkiem, odbiera nam radość życia i zwykle trwa aż do wiosny. Ale nie musimy czekać aż tak długo – są sposoby, by ją zwalczyć.

zimowa depresja dodano: 02.01.2014 11:16 | odpowiedz (1)

Jak leczyć globus histericus?

Globus histericus - mimo zabawnej nazwy -  to schorzenie to nic śmiesznego. Globus histericus, czyli tak zwane uczucie guli w gardle, dopada coraz więcej osób i mocno uprzykrza im życie. Sprawdź, jak leczyć globus histericus.

globus histericus dodano: 28.01.2014 11:11

BULIMIA. Jak rozpoznać i leczyć BULIMIĘ? Jakie są pierwsze objawy choroby?

Bulimia to jedno z najpoważniejszych (obok anoreksji) zaburzeń odżywiania. Nieleczona jest bardzo groźna dla zdrowia, może prowadzić nawet do śmierci. Ostatnimi czasy liczba zachorowań na bulimie gwałtownie rośnie, dlatego warto wiedzieć,  jakie są jej pierwsze symptomy.

anoreksja dodano: 12.09.2013 13:24

ORZECHY WŁOSKIE. Czy wiesz, dlaczego warto jeść orzechy włoskie?

W jesiennej diecie nie powinno zabraknąć orzechów - nie tylko dobrze wpływają na pracę mózgu, poprawiając koncentrację i pamięć, ale też dostarczają wielu cennych witamin i soli mineralnych, żelaza i magnezu. Powinny na stałe trafić do diety osób cierpiących na depresję i nadpobudliwość.

choroby serca dodano: 30.09.2011 14:08
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Bargiel?

Himalaista, narciarz wysokogórski, biegacz. Rywalizuje z najlepszymi i ma w ...

depresja szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. depresja. Wszystko na temat depresja na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.