porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak współpracować z architektem wnętrz?

Obecnie nasze domy w większym stopniu tworzą różni specjaliści, a coraz mniej my sami. Dom buduje firma deweloperska, ogródek powierzamy projektantowi terenów zielonych, a o kolorze ścian decyduje architekt wnętrz. Korzystając z pomocy specjalistów, starajmy się współpracować z nimi, jasno wyrażać swoje potrzeby i gusta - żeby dom tworzony z ich pomocą był przede wszystkim nasz. Jeśli architekt nakłania nas do jednego rozwiązania, które nam nie odpowiada, najlepiej po prostu w porę się wycofać.

architekt dodano: 15.10.2013 15:37

Gdzie będzie mieszkać Caroline Woźniacki? Czy znana tenisistka zamieszka w Warszawie?

Jak donosi jeden z warszawskich deweloperów, Caroline Woźniacki, jedna z najlepszych tenisistek świata polskiego pochodzenia, kupiła w Warszawie dwupoziomowy apartament, z którego roztacza się widok na panoramę stolicy. Czy zamieszka w Polsce, czy penthouse będzie służył raczej jako miejsce do odpoczynku od sezonu zaledwie kilka dni w roku?

apartament dodano: 17.09.2012 15:56

Co to jest RACHUNEK POWIERNICZY? Czym różni się otwarty rachunek od zamkniętego?

Deweloperzy, którzy ogłoszą publicznie sprzedaż budowanych mieszkań po 29 kwietnia 2012 r., mogą przyjmować pieniądze od ich nabywców tylko za pośrednictwem rachunków powierniczych prowadzonych przez banki. Mogą zaoferować klientom otwarty lub zamknięty rachunek powierniczy. Który jest lepszy?

otwarty rachunek powierniczy dodano: 17.05.2012 16:32

KIEDY zgłosić się po PREMIĘ GWARANCYJNĄ z książeczki mieszkaniowej? Jak zlikwidować książeczkę i odzyskać premię?

Jeśli kupiłeś mieszkanie albo budujesz dom jednorodzinny i masz starą książeczkę mieszkaniową, zgłoś się do banku po premię gwarancyjną. Nie wolno przegapić terminu na złożenie wniosku, bo wtedy premia przepadnie. Jak uzyskać: premia gwarancyjna z książeczki mieszkaniowej?

budowa domu dodano: 08.04.2012 00:40

Dłuższa rękojmia na nowe mieszkania. Co to oznacza?

Jeśli planujemy zawrzeć umowę z deweloperem, nie przegapmy ważnej zmiany w przepisach. Od 25 grudnia 2014 r. okres rękojmi na nowe mieszkania wydłuża się z trzech do pięciu lat.

mieszkanie dodano: 18.11.2014 16:58

KUPIĆ DOM od dewelopera czy go zbudować?

Budowa domu wymaga dużo wolnego czasu, ale gwarantuje spełnienie naszych oczekiwań. Kupno domu od dewelopera czy na rynku wtórnym jest rozwiązaniem wygodniejszym, za to wiąże się z większymi kosztami. Mówimy, co sie bardziej opłaca.

budowa domu dodano: 17.01.2012 15:16

Na co zwrócić uwagę, kupując MIESZKANIE OD DEWELOPERA?

Co prawda częściej kupujemy mieszkania na rynku wtórnym, ale nieruchomości deweloperskie też mają swoich zwolenników. Ich dużym atutem jest niższa cena. Na co należy zwrócić szczególną uwagę, decydując się na kupno umowy od dewelopera?

firma deweloperska dodano: 31.10.2011 09:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ

Która z małżonek polityków będzie reprezentować nasz kraj jako pierwsza ...

deweloper szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. deweloper. Wszystko na temat deweloper na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.