porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co mówi JERZY STUHR O WALCE Z RAKIEM KRTANI? Co daje mu siłę i energię do walki z chorobą?

Jerzy Stuhr od września walczy z rakiem. Trafił do szpitala z problemami z gardłem, w trakcie badań okazało się, że sprawa jest poważna – nowotwór krtani. Jak Jerzy Stuhr znosi chorobę, która przewartościowała jego życie, skąd czerpie energię do walki z rakiem?

dzień dobry TVN dodano: 31.01.2012 14:04 | odpowiedz (1)

Co to jest skaner do badań serca?

Szpital WIM przy Szaserów ma jedyny w Europie skaner do badania serca. Pacjentów nie zabraknie, biorąc pod uwagę, że to choroby serca są na pierwszym miejscu przyczyn zgonów Polaków. Żyjemy coraz szybciej, w większym stresie, dużo pracujemy, palimy tytoń. Choroby serca grożą połowie Polaków.

choroby serca dodano: 10.02.2012 09:00

Przepowiednie Edgar Cayce. Na czym polegał fenomen śpiącego proroka Edgara Cayce?

Edgar Cayce przeszedł do historii jako śpiący prorok. Wprowadzając się w somnambuliczny trans, wygłaszał nie tylko wizje dotyczące przeszłości, ale też diagnozował i uzdrawiał na odległość. Mówimy, na czym polegał fenomen Edgara Cayce.

Atlantyda dodano: 31.05.2012 12:00

Lekarz zlecił ci CYTOLOGIĘ? Przeczytaj, co to jest cytologia? Po co robić badanie cytologiczne?

Cytologia to nauka o budowie i funkcjach komórki. To również potoczne określenie badania cytologicznego, które pozwala zdiagnozować raka szyjki macicy. Pamiętaj, badanie cytologiczne trwa chwilę, a może uratować życie! Przeczytaj, kiedy zrobić cytologię?

BADANIE dodano: 23.10.2011 18:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Agatha Christie: co musisz wiedzieć o królowej kryminałów?

Agatha Christie jest najczęściej tłumaczonym autorem wszechczasów, a jeśli chodzi ...

diagnoza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. diagnoza. Wszystko na temat diagnoza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.