porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

W co inwestować - jeśli nie waluta, nieruchomości czy złoto, to co?

W co inwestować - jeśli nie waluta, nieruchomości czy złoto, to co? Jest jeszcze wiele dóbr, które mogą przynieść spory zysk. Sprawdź, w co zainwestować zgromadzone pieniądze, aby mieć z nich jeszcze więcej korzyści.

inwestycja dodano: 14.05.2015 11:32

Diament - jakie ma właściwości? [KAMIENIE SZLACHETNE]

Najcenniejszy z kamieni szlachetnych – diament – otoczony jest aurą tajemnicy. Dowiedz się, jak według wiedzy ezoterycznej diament działa na ludzi.

diament właściwości dodano: 13.10.2014 00:41

Sennik. Co oznaczają sny o pławieniu się w luksusie?

Kto by nie chciał żyć w luksusie? Nawet jeśli na jawie daleko nam do tego, we śnie często pławimy się w luksusie. Sny o pławieniu się w luksusie są zapowiedzią ciekawego życia, bogatego w dobra i przygody, ale też niebezpieczeństwa, intrygi, wzloty i upadki. Dowiedz się, co dokoładnie mówią "luksusowe" sny?

bogactwo dodano: 25.02.2013 15:13

DIAMENT - najbardziej pożądany i najdroższy kamień na świecie. Gdzie można poznać jego tajemnice i zobaczyć prawdziwe unikaty?

By zapoznać się z techniką szlifowania diamentów czy pogłębić wiedzę na temat tych najpiękniejszych na świecie i najdroższych kamieni szlachetnych nie trzeba jechać do Republiki Południowej Afryki czy Antwerpii, wystarczy wycieczka do Wilna. Mówimy dlaczego warto obejrzeć Muzeum Diamentów w Wilnie.

brylanty dodano: 19.07.2012 17:58

HOROSKOP MAJÓW. Jacy ludzie rodzą się pod znakiem diamentu?

Majowie używali świeckiego kalendarza Haab liczącego 365 dni podzielonych na 18 dwudziestodniowych miesięcy i 5 dni dodatkowych Xma Kaba Kin, czyli dni bez nazwy uważanych za feralne. Każdemu z miesięcy patronował szlachetny lub półszlachetny kamień.

cechy charakteru dodano: 17.01.2012 16:25

Jakie są największe na świecie diamenty?

Ponad miliard dolarów warte jest razem 12 największych na świecie diamentów. Najdroższe należą do brytyjskiej rodziny królewskiej. Niektórym przypisywana jest magiczna moc, a jeszcze inne cenione są za niesamowity kształt. Mówimy o najdroższych diamentach.

aukcje diamentów dodano: 14.11.2013 11:42

Co to jest grafen?

Świat oszalał na punkcie grafenu. I trudno się dziwić. To materiał, który w ciągu najbliższych lat zrewolucjonizuje świat, zmieni życie i pozwoli ludzkości wykonać kolejny, cywilizacyjny skok.

grafen dodano: 25.07.2014 13:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

DIAMENT szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. DIAMENT. Wszystko na temat DIAMENT na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.