porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dieta śródziemnomorska - czy to dobry sposób na odchudzanie

Dieta śródziemnomorska to dieta Greków, Włochów, Francuzów i Hiszpanów. Badania naukowe potwierdziły, że ten sposób odżywiania jest uważany za najzdrowszy wśród diet naturalnych. Warto więc przenieść ją na grunt Polski - dzieki niej będziemy zdrowsi i... szczuplejsi!

dieta dodano: 27.01.2014 19:17

Co chroni przed rakiem? Jakie produkty pomogą ustrzec się raka? Dieta antyrakowa

Rak to jedna z najczęstszych chorobowych przyczyn śmierci. Przed rakiem można się jednak ochronić, robiąc regularne badania, unikając czynników rakotwórczych (m.in. promieni UV), dbając o swoje zdrowie i stosując odpowiednią dietę. Jakie produkty pomogą nam w ochronie przed rakiem? Co jeść, by nie zachorować na raka?

antyrakowa dieta dodano: 15.05.2013 16:14

Jakie są zasady diety antyrakowej?

Naukowcy na całym świecie usiłowali odkryć prosty lek na raka. Ale to Polakom udało się stworzyć antyrakową dietę, której podstawą są przyprawy: kurkuma i pieprz. Sposób na naturalną terapię antyrakową opracowali Barbara i Janusz Piciowie psycholożka i technolog żywienia, związani z Unią Onkologii.

dieta antynowotworowa dodano: 01.08.2013 14:19

Jakie potrawy polecają autorzy diety antyrakowej? PRZEPISY

Trzymiesięczną dietę antyrakową mogą stosować osoby, które chcą uchronić się przed rakiem, jak i z wykrytymi guzami nowotworowymi. Polecana jest szczególnie tym, którzy spożywają białko zwierzęce. Sposób na naturalną terapię antyrakową opracowali Barbara i Janusz Piciowie, aby wygrać wojnę z rakiem

dieta dodano: 01.08.2013 14:19

Dieta antyrakowa. Jakie produkty żywnościowe zmniejszają ryzyko zachorowania na nowotwory?

Dieta jest jednym z głównych, jeśli nie najważniejszym czynnikiem zwiększającym lub obniżającym ryzyko zachorowania na nowotwory. Istnieją bowiem produkty żywnościowe, które pomagają zapobiec rozwojowi tej choroby. Sprawdź, jakie produkty powinna zawierać dieta antyrakowa.

antyutleniacze dodano: 12.07.2016 18:18

Rabarbar - jak wykorzystać go dla zdrowia?

Antyrakowe właściwości rabarbaru od kilku lat badane są przez naukowców i lekarzy. Czy rabarbar stanie się pierwszym naturalnym lekiem na raka? Dowiedz się, jakie działanie przeciwnowotworowe ma rabarbar i dlaczego warto go jeść.

działanie antyrakowe rabarbaru dodano: 20.07.2016 18:32

Liczi: czy owoc liczi chroni przed rakiem?

Owoc liczi, czyli chińska śliwka, chroni przed rakiem piersi i wątroby. Jakie są właściwości liczi, które powodują jego cudowne działanie?

liczi dodano: 11.05.2016 15:42

Dieta antyrakowa - jakie produkty sprzyjają profilaktyce nowotworów.

Czy istnieje specjalna dieta pozwalająca zapobiegać rozwojowi raka? Niektóre składniki codziennej diety mogą w tym pomagać. Sprawdź, jakie produkty sprzyjają profilaktyce nowotworów.

dieta dodano: 19.07.2016 11:52

Rabarbar - na jakie schorzenia pomaga? Na co może szkodzić?

Rabarbar to coraz mniej popularne warzywo, choć nadal w wielu domach obowiązkowo pojawia się w sezonie - jako dodatek do ciast, kompotów czy kisieli. Ta niepozorna łodyga ma wiele właściwości odżywczych, choć jedzona w nadmiarze może rzeczywiście szkodzić.

kwas szczawiowy dodano: 01.06.2016 13:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kim ...

dieta antyrakowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dieta antyrakowa. Wszystko na temat dieta antyrakowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.