porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

DIETA DZIECKA. Jakie TŁUSZCZE powinny być obecne w diecie niemowlaka?

Niemowlę z dnia na dzień staje się coraz większe. By rozwijało się prawidłowo, niezbędna jest odpowiednia dieta. Nie powinno zabraknąć w niej tłuszczów.

dieta niemowlaka dodano: 03.12.2012 12:23

DIETA DZIECKA. Jak zachęcić dziecko do jedzenia?

Gdy dziecko nie ma apetytu, każda próba nakłonienia go do zjedzenia posiłku kończy się fiaskiem. Zmuszanie do jedzenia przynosi mizerny efekt, a rodzice czują się bezradni. Niejadek terroryzuje całą rodzinę, a najchętniej jadłby słodycze. Poniżej kilka porad jak zachęcić niejadka do jedzenia.

białko dodano: 05.12.2011 06:57

Jak zapobiec otyłości u dziecka?

Specjaliści alarmują, że otyłych dzieci jest coraz więcej, coraz wcześniej też zaczynają mieć problemy z nadwagą. Jak sprawić, by dziecko w późniejszych latach nie miało problemów z nadmiarem kilogramów?

dziecko nadwaga dodano: 09.11.2013 17:18

Jak przygotować dania z oliwkami dla dzieci? Podajemy dobre przepisy!

Zaserwuj dziecku danie z oliwkami. Nie lubi? Polubi, jeśli tylko dostanie je atrakcyjnie podane. Wypróbuj nasze przepisy - z nimi przygotujesz nie tylko zdrowe i smaczne przekąski, ale i prezentujące sie tak, że nie sposób ich nie zjeść! Warto zachęcić dziecko do jedzenia oliwek, bo te są bogate w witaminy z grupy B, prowitaminę A, witaminę C i E, oraz związki mineralne.

dania z oliwkami dodano: 17.07.2012 14:19

Dieta dziecka. Jak zachęcić niemowlę do jedzenia potraw innych niż mleko?

Kiedy do diety malucha zaczynasz wprowadzać nowe pokarmy starasz się, by były pożywne i urozmaicone. Co jednak zrobić, gdy dziecko nie ma nawet zamiaru ich spróbować?

dziecko jaka dieta dodano: 04.09.2012 06:45

DIETA DZIECKA. Jak wybrać ZDROWE PRZEKĄSKI dla dziecka w wieku szkolnym?

Kiedyś dzieciom pakowano do plecaka kanapkę i owoc, dziś uczniowie dostają kieszonkowe na zakup drugiego śniadania. Tak jest szybciej, ale nie zdrowiej, bo szkolne sklepiki z reguły oferują wysokokaloryczne produkty.

drugie śniadanie dodano: 09.04.2012 11:21

Co podawać dziecku do jedzenia, aby się nie przeziębiało?

Monotonna i uboga w witaminy dieta osłabia układ odpornościowy dziecka. Cżęściej więc łapie infekcje. Cy wiesz, co powinno znaleźć się na talerzu malca każdego dnia, by nie chorowało?

hartowanie dodano: 17.09.2012 00:00

Czym i kiedy dopajać niemowlaka?

W upalne dni niemal automatycznie sięgasz po sok lub wodę, by ugasić pragnienie. Ale czy pamiętasz o tym, by poić również swoje dziecko?

czym poić niemowlę dodano: 21.08.2012 13:17 | odpowiedz (1)

Jak postępować z niejadkiem?

Czy słabszy apetyt to powód do zmartwienia? Jak przekonać dziecko do zjadania tego co zdrowe? Czy można pomóc mu wyrosnąć na smakosza?

brak apetytu dodano: 02.01.2012 06:42

Dlaczego DZIECKO NIE CHCE JEŚĆ?Jak przekonać niejadka do jedzenia?

W każdej rodzinie może nadejść czas, gdy dziecko ze wstrętem będzie odwracać się od sałatki, a na propozycję obiadu odpowiadać: „nie chcę”. Gdzie szukać przyczyn braku apetytu i jak przekonać grymaśnika do jedzenia?

anemia dodano: 21.02.2012 09:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Robert Rozmus? [KARIERA, RODZINA]

Robert Rozmus to aktor o wielu twarzach. To on podkładał ...

dieta dziecka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dieta dziecka. Wszystko na temat dieta dziecka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.