porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dieta zasadowa: przepisy na śniadanie, obiad i kolację. Co dieta zasadowa pozwala ci jeść?

Dieta zasadowa w dużej części wykorzystuje przepisy już istniejące, między innymi wegetariańskie. Przepis na danie zgodne z dietą zasadową powinien uwzględniać jej podstawowe zasady dotyczące doboru produktów i proporcji między produktami kwaśnymi a alkalicznymi.

dieta alkaliczna dodano: 20.02.2013 14:48 | odpowiedz (1)

Zasady diety zasadowej. Co jeść na diecie zasadowej?

Dieta zasadowa nie polega na liczeniu kalorii, a na podziale produktów na produkty zakazane czyli zakwaszające i na produkty dozwolone - zasadowe. Sprawdź, na które produkty dieta zasadowa pozwala, a które wyklucza.

dieta alkaliczna dodano: 20.02.2013 16:21

Czy dieta zasadowa jest dla ciebie? Zrób TEST i sprawdź, czy potrzebna ci dieta zasadowa

Dieta zasadowa przywraca naturalną równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Ale skąd masz wiedzieć, że twój organizm jest zakwaszony? Najprostszą metodą sprawdzenia, czy dieta zasadowa jest dla ciebie, jest nasz TEST.

dieta alkaliczna dodano: 21.02.2013 08:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Misheel Jargalsajkhan - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Przez lata Misheel Jargalsaikhan była gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". W ...

dieta odkwaszająca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dieta odkwaszająca. Wszystko na temat dieta odkwaszająca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.