porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Dieta zasadowa: przepisy na śniadanie, obiad i kolację. Co dieta zasadowa pozwala ci jeść?

Dieta zasadowa w dużej części wykorzystuje przepisy już istniejące, między innymi wegetariańskie. Przepis na danie zgodne z dietą zasadową powinien uwzględniać jej podstawowe zasady dotyczące doboru produktów i proporcji między produktami kwaśnymi a alkalicznymi.

dieta alkaliczna dodano: 20.02.2013 14:48 | odpowiedz (1)

Zasady diety zasadowej. Co jeść na diecie zasadowej?

Dieta zasadowa nie polega na liczeniu kalorii, a na podziale produktów na produkty zakazane czyli zakwaszające i na produkty dozwolone - zasadowe. Sprawdź, na które produkty dieta zasadowa pozwala, a które wyklucza.

dieta alkaliczna dodano: 20.02.2013 16:21

Czy dieta zasadowa jest dla ciebie? Zrób TEST i sprawdź, czy potrzebna ci dieta zasadowa

Dieta zasadowa przywraca naturalną równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Ale skąd masz wiedzieć, że twój organizm jest zakwaszony? Najprostszą metodą sprawdzenia, czy dieta zasadowa jest dla ciebie, jest nasz TEST.

dieta alkaliczna dodano: 21.02.2013 08:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Katarzyna Bonda - królowa polskiego kryminału?
Kim jest Katarzyna Bonda - królowa polskiego kryminału?

Katarzyna Bonda zyskała miano królowej polskiego kryminału. Już od kilku ...

dieta odkwaszająca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dieta odkwaszająca. Wszystko na temat dieta odkwaszająca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.