porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak poradzić sobie z kolką niemowlęcą? 8 sposobów na kolkę

Kolka sprawia niemowlętom mnóstwo bólu, a ich rodzicom masę udręki. Według szacunków lekarzy pediatrów kolka jelitowa występuje u niemal połowy niemowląt i to zarówno tych karmionych piersią, jak i dostających mleko modyfikowane. Pojawia się najczęściej między 4 a 6 tygodniem życia, choć bywa i tak, że pierwszy jej napad może nastąpić już u trzydniowych noworodków. Jak sobie z nią poradzić?

ból brzuszka dodano: 15.12.2011 09:35 | odpowiedz (2)

Kolka niemowlęca: jak pomóc dziecku?

Kolka sprawia niemowlętom mnóstwo bólu, a rodzicom zapewnia wiele chwil pełnych udręki. Są jednak sposoby, za pomocą których możesz spróbować pomóc maluszkowi.

butelka antykolkowa dodano: 21.09.2011 09:30 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

dimetikon szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dimetikon. Wszystko na temat dimetikon na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.