porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czego objawem są czerwone dłonie?

Dłonie mogą robić się czerwone z wielu powodów. Często czerwienienie się dłoni to oznaka jakiejś dolegliwości. Sprawdź, dlaczego dłonie są zaczerwienione.

ALERGIA dodano: 16.09.2014 11:53

Jak poderwać kobietę? Jak czytać z MOWY CIAŁA KOBIETY?

Kobieca mowa ciała od wieków zbija mężczyzn z tropu, a niekiedy wprawia ich w zakłopotanie. Oczywistym jest, że to kobiety, w większym stopniu niż mężczyźni, posługują się mową ciała i są ponadto lepsze w interpretowaniu przekazów niewerbalnych. Jeżeli jesteś mężczyzną koniecznie przeczytaj ten artykuł. Mówimy, jak odczytywać język ciała kobiety!

gesty dodano: 13.03.2012 17:26

Komu nie pokazywać kciuka? NIEBEZPIECZNE GESTY - Mowa ciała - cz.1

Podróżujesz? Uważaj na swoje gesty. Niewinna u nas gestykulacja, takie jak uniesienie kciuka, czy kiwanie palcem, w innych krajach mogą być uznane za obraźliwe i przysporzyć nam wielu kłopotów. Sprawdź, które gesty za granicą rozumiane są zupełnie inaczej niż w Polsce.

Azja dodano: 19.10.2011 10:41

Gdzie nie dotykać nosa, kogo obrazi otwarta dłoń? NIEBEZPIECZNE GESTY - MOWA CIAŁA - cz. 2

Wysunięty do góry środkowy palec, który niedelikatnie sugeruje, że nasz partner w dyskusji powinien już sobie pójść, to gest obraźliwy niemal w każdej części świata. Będąc za granicą, powinniśmy jednak pamiętać, jakich gestów unikać, by nie urazić osoby, której próbujemy przekazać coś...pozytywnego. Przeczytaj nasz poradnik!

Azja dodano: 09.11.2011 09:48

JAK PIEŚCIĆ GO DŁOŃMI? Ręce potrafią czynić cuda

O tym, że faceci uwielbiają być pieszczeni i dotykani przez swoje partnerki, kobiety doskonale wiedzą. Sprawdź, co możesz robić w sypialni, aby doprowadzić go do ekstazy!

domowe porady dodano: 18.09.2011 14:08

Co to jest refleksologia i na co pomaga?

Refleksologia określana jest przez niektórych jako nauka (a czasem jako pseudonauka) o rozmieszczeniu na stopach oraz dłoniach punktów, odpowiadających poszczególnym narządom ludzkiego ciała. Nie ma wątpliwości, że jest to masaż terapeutyczny stóp.

energia dodano: 14.10.2011 10:46 | odpowiedz (1)

Jak dbać o dłonie zimą? [5 SPRAWDZONYCH RAD]

Zima to ciężki czas dla naszych dłoni, bo są najbardziej narażone na podrażnienia i odmrożenia.

pielęgnacja dłoni dodano: 22.10.2014 12:59

Jak pomalować paznokcie? Jak sprawić, by lakier na paznokciach był trwały?

Nawet bardzo ładnie pomalowane paznokcie narażone są na ciągłe ścieranie czy odpryskiwanie lakieru. Podczas codziennych czynności – zmywania czy gotowania – warstwa lakieru bardzo się psuje. Jak temu zaradzić? Jak sprawić, żeby ładnie pomalowane paznokcie jak najdłużej dobrze się prezentowały?

baza dodano: 10.10.2012 18:08 | odpowiedz (3)

Domowe SPOSOBY NA SUCHĄ SKÓRĘ DŁONI - jakie są najlepsze?

Sprawdź, jak zadbać o dłonie, które często są po zimie szorstkie i spierzchnięte? Polecamy domowe sposoby, które są nie tylko skuteczne, ale i tanie!

jak dbać o dłonie dodano: 21.05.2012 08:48 | odpowiedz (2)

Jakie są sposoby na zniszczone ręce?

Skóra dłoni starzeje się szybciej niż skóra twarzy. Jest od niej cieńsza, wyposażona w niewielką ilość tkanki tłuszczowej i niemal zupełnie pozbawiona gruczołów łojowych. Jak pielęgnować zniszczone dłonie?

pielęgnacja dłoni dodano: 30.04.2014 10:12 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA
JEREMY CLARKSON – kim jest, co osiągnął, RODZINA

Jeremy Clarkson, którego zobaczyć można w Top Gear, to angielski ...

dłonie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dłonie. Wszystko na temat dłonie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.