porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak sfinansować Wielkanoc i nie wpaść w spiralę zadłużenia?

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi świąteczne zakupy. Pisanki, święconka, uroczyste śniadanie, wyjazd do rodziny, to wszystko kosztuje. Część z nas zaciąga na pokrycie wielkanocnych wydatków pożyczki. Podpowiadamy, jak wziąć świąteczny kredyt z głową.

 

 

kredyt konsumpcyjny dodano: 01.04.2015 13:34

Długi dorosłych dzieci - czy rodzice muszą je płacić?

Rodzice dorosłych dzieci, mieszkających z nimi pod jednym dachem, często obawiają się, że jeśli przestaną one spłacać zaciągnięte przez siebie zobowiązania finansowe, ciężar spłaty długów spadnie na nich.

dłużnicy dodano: 17.12.2014 17:28

Długi Polaków. Jakie zobowiązania na nas ciążą?

Jesteśmy zadłużeni po uszy! Długi Polaków stale rosną i sięgają już astronomicznej kwoty ponad 41,5 mld złotych. Takie alarmujące dane podaje najnowszy ogólnopolski raport przygotowany przez BIG InfoMonitor.

dług publiczny dodano: 18.11.2014 14:19

Jak pożyczać, żeby nie wpaść w pętlę zadłużenia

Polacy znowu biorą coraz więcej kredytów konsumenckich. Łatwiej o pożyczkę w banku czy raty. Przed świętami banki jeszcze chętniej udzielają kredytów. Sprawdź, jak pożyczyć pieniądze, by nie wpaść w pętlę zadłużenia i nie zostać klientem firmy windykacyjnej.

firmy windykacyjne dodano: 30.10.2014 17:11

Czy i jak rozmawiać z windykatorem?

Wpadłeś w pętle zadłużenia? Nie jesteś w stanie spłacać swoich długów na czas? Dzwoni do ciebie firma windykacyjna albo puka komornik? To nie unikaj ich. Przed długiem nie uciekniesz. Zobacz, czy i jak rozmawiać z windykatorem.

dług dodano: 30.10.2014 17:00

Ile wynoszą długi Polaków?

Spirala zadłużenia coraz bardziej zaciska swą pętlę na gardłach Polaków. Jak wynika z najnowszych danych, nasze długi w ciągu ostatnich siedmiu lat lawinowo wzrosły, by łącznie sięgnąć astronomicznej sumy 41,5 miliarda złotych!

długi Polaków dodano: 10.11.2014 08:05

Konsekwencje poręczenia długu: jakie są?

Poręczenie jest umową zawieraną pomiędzy wierzycielem i poręczycielem. Wierzyciel, najczęściej bank, może w określonych sytuacjach żądać od poręczyciela spłacania zaciągniętego długu.

bank dodano: 27.10.2014 14:21

Ugoda z windykatorem - jak ją negocjować i zawierać?

Windykator nie zajmuje się przymusową egzekucja długów, ponieważ jest to zadanie komornika. Zadaniem windykatora jest niedopuszczenie do tego, żeby konieczne stało się wkroczenie komornika. Z windykatorem, w przeciwieństwie do komornika, można negocjować.

dłużnik dodano: 02.04.2014 16:51

Jak negocjować z bankiem, gdy nie spłacasz kredytu?

Prawie każdy z nas spłaca jakiś kredyt, a czasem nawet kilka. To normalne, bo bez pożyczki z banku często nie stać by nas było na zakup mieszkania, telewizora, komputera czy samochodu. I nic się nie dzieje dopóki regularnie płacimy raty. Ale co robić, gdy nie stać nas na spłatę zadłużenia?

bank dodano: 25.09.2013 12:31

Czego nie może zabrać KOMORNIK? Co może zabrać komornik, gdy nie spłaca się długów?

Dowiedz się, co wolno komornikowi. Nie spłacasz długów czy rat? Komornik może ci zająć część majatku lub potrącić należności z pensji lub emerytury.

alimenty dodano: 07.10.2013 10:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

długi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. długi. Wszystko na temat długi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.