porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zatrzymać czas? Czy ludzie mogą żyć dłużej?

Starość tylko częściowo zależy od wieku, a bardziej od wrodzonych predyspozycji. Wszyscy się starzeją, ale z niejednakową szybkością. Już teraz, poprzez badanie grupy zaledwie kilku genów, można ustalić biologiczne zużycie człowieka. Czy wiemy już ile lat może życ każdy z nas?

DNA dodano: 02.04.2012 18:50 | odpowiedz (1)

Czy referendum w sprawie podniesienia wieku emerytalnego to dobry pomysł?

To nieprawda, że Polacy nie chcą pracować po sześćdziesiątce - większość z tych, którzy przechodzą na emeryturę, pracuje dalej, tylko na czarno. Trzeba ludzi przekonać, że warto pracować dłużej, bo to będzie korzystne dla nich samych. To referendum nie ma sensu ani szans na realizację. Zamiast podniecać się tym pomysłem, lepiej pomyśleć, co zrobić, by była praca dla 60-latków.

Bój o emerytury dodano: 15.02.2012 12:00 | odpowiedz (1)

Czy wiesz, dlaczego KOBIETY ŻYJĄ DŁUŻEJ niż mężczyźni?

Najdłużej żyją w Polsce mężatki z wyższym wykształceniem i kobiety mieszkające na wsi. Tak wynika z najnowszych badań polskich antropologów. Z czego to wynika?

badania dodano: 25.10.2011 22:40

Co robić, by dożyć 100 lat?

Jeżeli chcesz żyć długo i zdrowo przestrzegaj kilku prostych przykazań. Z badań naukowców, którzy przebadali długowieczne osoby, wynika że niemal wszystkie prowadziły podobny tryb życia: uprawiały jakiś sport albo lubiły długie spacery, jadły mało i zdrowo, nie paliły papierosów i prowadziły bujne życie towarzyskie...

dieta dodano: 23.09.2011 14:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Preppers - kto to jest?
Preppers - kto to jest?

Preppers to człowiek przygotowany na każde zagrożenie. Ma wybudowany schron ...

długość życia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. długość życia. Wszystko na temat długość życia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.