porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak obliczyć dni płodne? Ile trwa cykl miesiączkowy?

Dni płodne wcale nie jest łatwo obliczyć, bo tak naprawdę wszystko może zaburzyć ich pojawienie się. Są podobno kobiety, które potrafią wyczuć moment, gdy pęka ich pęcherzyk Graafa, ale zazwyczaj obliczenie dni płodnych wymaga znajomości matematyki, albo skorzystania z kalkulatora w internecie.

jajeczkowanie dodano: 10.06.2012 00:53

Co to są DNI PŁODNE i jak je obliczyć? Kalkulator dni płodnych i niepłodnych

Planujesz ciążę? Nie wiesz ile trwa twój cykl menstruacyjny? Kalendarz dni płodnych pozwala zaplanować lub uniknąć ciąży. Mówimy, jak obliczyć dni płodne. Jak obliczyc dni plodne i nieplodne?

ciąża dodano: 28.05.2012 14:56 | odpowiedz (3)

Model Creightona - na czym polega ta metoda antykoncepcji?

Model Creightona to nowa metoda antykoncepcji, która polega na obserwacji śluzu i wyznaczaniu dni płodnych oraz niepłodnych w cyklu. Model Creightona jest związany z naprotechnologią. Dowiedz się, na czym polega Model Creightona.

ANTYKONCEPCJA dodano: 29.04.2015 14:37

Jak ROZPOZNAĆ DNI PŁODNE? Jakie objawy świadczą o owulacji? Obliczanie dni płodnych

Choć są dziś do kupienia testy owulacyjne, każda kobieta powinna i bez tego umieć rozpoznawać swoje dni płodne. Nie tylko dlatego, że to pozwala na kontrolę płodności. Warto dobrze znać swoje ciało - tylko wtedy będziesz czuć się kobietą świadomą, pewną siebie i dobrze rozumiejącą swój organizm.

hormony dodano: 28.05.2012 06:45 | odpowiedz (1)

Jaki jest idealny czas na zajście w ciążę?

Czy idealny czas na posiadanie potomstwa w ogóle istnieje? Wszyscy jednoznacznie twierdzą, że nie, ale może właśnie dlatego każdy jest dobry? Jeśli jesteś takiego zdania, pozostaje jeszcze kwestia tego, kiedy dziecko ma się na świecie pojawić.

ciąża dodano: 25.10.2014 21:42

Jak począć dziewczynkę? Gdy chcę urodzić córkę

Czy wpływanie na płeć dziecka jest możliwe? Okazuje się, że tak! Jeśli chcesz począć dziewczynkę naukowcy przychodzą z pomocą i kilkoma cennymi poradami. Zobacz jakimi!

Chcesz urodzić dziewczynkę dodano: 16.06.2013 23:04

Miesiączka - pytania i odpowiedzi. Co trzeba wiedzieć o dniach płodnych, PMS i bolesnych miesiączkach?

W czasie miesiączki w kobiecym ciele na skutek zmian hormonalnych pojawia się wiele problemów fizycznych i psychicznych. Zwykle to PMS, dolegliwości bólowe, wahania nastroju, osłabienie organizmu, nieregularny bądź regularny cykl miesiączkowy, obfite lub skąpe krwawienia. O czym mogą one świadczyć?

cykl miesiączkowy dodano: 21.12.2012 10:47 | odpowiedz (1)

Seks TYLKO w dni płodne może utrudnić zajście w ciążę. Jak się kochać, żeby zajść w ciążę?

Pary, które starają się o ciążę, często kochają się tylko w dni płodne. Myślisz, że seks w dni płodne przyspieszy zajście w ciążę? Specjaliści uważają, że to błąd. Zajście w ciążę nie jest łatwiejsze, gdy uprawiasz seks tylko w dni płodne. Nie zależy też od pozycji seksualnej. Natomiast na pewno łatwiej zajdziesz w ciążę, gdy będziesz często uprawiać seks.

częste współżycie dodano: 03.03.2013 20:34 | odpowiedz (2)

Jak rozpoznać oznaki OWULACJI? Jakie objawy jajeczkowania?

Dla kobiet wiedza, czy akurat mają czy nie dni płodne jest niezwykle istotna. Zarówno dla tych, które bardzo pragną zajść w ciążę, jak i tych, które chcą jej uniknąć.

ciąża dodano: 04.07.2012 10:26 | odpowiedz (5)

KIEDY SĄ DNI PŁODNE, A KIEDY NIEPŁODNE? KALKULATOR DNI PŁODNYCH - prawdy i mity

Dni płodne - kiedy są dni płodne - zwykle przypadają na czas drugiego/trzeciego tygodnia cyklu. Dokładne obliczenie, kiedy występują jest problematyczne, ponieważ to zależy od długości cyklu, której to nie można przewidzieć co do dnia. Są jednek sposoby na oszacowanie, kiedy występują dni płodne w cyklu.

cykl miesiączkowy dodano: 24.11.2012 18:36 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?
Michał Witkowski - kim jest? Co osiągnął?

W ostatnim miesiącu znów głośno zrobiło się o pisarzu i ...

dni płodne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dni płodne. Wszystko na temat dni płodne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.