porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zrobić z niechcianymi prezentami? ODDAĆ, SPRZEDAĆ, ZAMIENIĆ?

Co roku po Gwiazdce w naszym domu pojawia się przynajmniej JEDNA rzecz, z którą nie wiadomo co zrobić. Mikołaj ewidentnie nie przeczytał naszego listu! W efekcie tego zaniedbania dostaliśmy coś, co nie tylko nas nie cieszy, ale za co jeszcze musieliśmy grzecznie podziękować. Na dodatek wyrzucić tego nie powinniśmy, więc im więcej świąt za nami - tym mniej miejsca w mieszkaniu. Radzimy, co zrobić z niechcianymi prezentami.

Boże Narodzenie dodano: 24.12.2014 12:05

Czego nie kupować na prezent? [NAJGORSZE PREZENTY]

Są prezenty, które ZAWSZE są niechciane i tych NIGDY nie należy kupować. Są też jednak takie, które nie widnieją na czarnej liście prezentów nieudanych, ale mogą się w takie zmienić, gdy trafią do rąk nieoodpowiedniej osoby. Sprawdź KTO, KOMU I CZEGO dawać nie powinien!

Boże Narodzenie dodano: 04.12.2014 08:43

Jak kupować prezenty? Jaki upominek będzie UNIWERSALNY? Jak uniknąć nietrafionych prezentów?

Mikołajki rozpoczynają sezon prezentowy, który potrwa aż do Wigilii. Jakie prezenty są niechciane i dlaczego nie należy ich kupować. Jak wybrać upominki, które zawsze będą eleganckie i taktowne, a obdarowany niezależnie od wieku i płci będzie zadowolony? Przeczytaj koniecznie przed wizytą w sklepie po prezenty?

Boże Narodzenie dodano: 14.12.2013 11:16 | odpowiedz (3)

CO kupić pod choinkę? Lepszy prezent użytkowy czy abstrakcyjny?

Zastanawiasz się, co kupić bliskiej osobie pod choinkę? Perfumy, bieliznę, golarkę, a może książkę czy płytę? Prezenty tego typu mają jedną wadę - choć niewątpliwie są przydatne (oczywiście pod warunkiem że trafiają w gust obdarowanego), są też nudne i przewidywalne. Na dobrą sprawę to przedmioty codziennego użytku i wcześniej czy później trzeba je kupić samemu. Dobry prezent pod choinkę wcale nie musi być użyteczny!

pomysły na prezent dodano: 20.11.2012 09:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

dobry prezent szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dobry prezent. Wszystko na temat dobry prezent na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.