porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WILLA TUGENDHATÓW - gdzie można obejrzeć tę ikonę modernizmu wpisaną na listę UNESCO?

Willa w Brnie należąca do niezwykle bogatej rodziny Tugendhatów to przykład wyrafinowanej architektury przedwojennego modernizmu. Kosztowała 5 milionów koron – za tę sumę można było wybudować w tamtych czasach w Brnie 20 przeciętnych domów. Willa projektu Miesa van der Rohe to nie tylko luksusowy dom zaprojektowany od architektury aż po klamkę, to maszyna do mieszkania obsługiwana przez niesamowite urządzenia techniczne.

atrakcja turystyczna Brna dodano: 23.07.2012 16:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

dokąd na weekend szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dokąd na weekend. Wszystko na temat dokąd na weekend na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.