porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

W kogo wcielił się PAWEŁ DELĄG w produkcji National Geographic Channel "Wojny Imperiów"?

Popularny polski aktor Paweł Deląg wcielił się w postać Marka Antoniusza w fabularyzowanej superprodukcji „Wojny Imperiów”. Gdzie i kiedy można obejrzeć dokument o upadku Imperium Rzymskiego?

AKTOR dodano: 14.11.2011 14:52

Na czym polega ACTA? PEŁNA TREŚĆ kontrowersyjnej UMOWY

ACTA to umowa handlowa, której głównym założeniem jest walka z piractwem w sieci i ochrona właśności intelektualnej. Czym dokładnie jest ACTA? Mówimy, jaka jest treść umowy, przeciw której tak gwałtownie protestują internauci. Czy rzeczywiście ACTA może być zagrożeniem dla wolności w internecie?

ACTA dodano: 15.02.2012 08:54 | odpowiedz (1)

Kim jest Michał Marczak? O czym jest jego film "Fuck for forrest"?

Film "Fuck for Forest" Michała Marczaka to zwycięzca w kategorii "film dokumentalny" na tegorocznym 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym. Jego twórca, Michał Marczak, nakręcił już film "Koniec Rosji", który otrzymał nagrodę w konkursie "Talenty Trójki" organizowanej przez radiową Trójkę. Kim jest Michał Marczak?

festiwal dodano: 26.10.2012 12:03

Nowe egzaminy na prawo jazdy. Jak wygląda egzamin na prawo jazdy 2013?

Uczestnicy kursów na prawo jazdy boją się egzaminów. Po wprowadzeniu zmian w zadach egzaminacyjnych zdawalność części teoretycznej na prawo jazdy znacznie zmalała. Dlaczego tak się dzieje? Jak wygląda nowy egzamin na prawo jazdy?

egzamin na prawo jazdy dodano: 13.11.2012 10:39

Zdałem na prawo jazdy - po jakim czasie mogę odebrać dokument?

To jak długo będziesz czekać na odbiór prawa jazdy, zależy przede wszystkim od danego Wydziału Komunikacji i Dróg. Zwykle czas oczekiwania wynosi 2-3 tygodnie. Gdzie można sprawdzić, czy prawo jazdy jest już gotowe do odbioru? Ile kosztuje odbiór tego dokumentu?

egzamin na prawo jazdy dodano: 21.02.2012 06:00 | odpowiedz (7)

Jak odzyskać skasowane pliki?

Przypadkiem skasowałeś pracę roczną albo przygotowywaną od miesiąca prezentację? Nie panikuj, nie rób gwałtownych ruchów. Jest duża szansa, że bez problemu odzyskasz dane. Mówimy, jak to zrobić.

komputer plik dodano: 07.02.2012 12:01

Jak sprawdzić, czy twoje prawo jazdy jest już do odbioru?

Udało Ci się zdać egzamin na prawo jazdy? A może zgubiłeś posiadany dokument i starasz się o wyrobienie nowego? Dowiedz się, jak sprawdzić czy twoje prawo jazdy jest już gotowe do odbioru.

auto dodano: 21.09.2011 12:56 | odpowiedz (3)

Co robić w razie utraty portfela?

Utrata portfela to dla każdego z nas stresująca sytuacja, dlatego warto wiedzieć, co wówczas robić. Błędy mogą oznaczać duże straty.

kradzież dodano: 12.09.2011 15:41

Czy zwierzę musi mieć paszport? Z pupilem za granicę

Od kiedy należymy do strefy Schengen, podróżowanie po krajach Unii Europejskiej jest łatwiejsze dla ludzi, lecz nie dla zwierząt. One mogą przekraczać granicę tylko wyposażone w specjalny paszport. Dotyczy to psów, kotów i fretek. Domowe gryzonie i ptaki

chip dodano: 08.08.2011 16:35

Serial paradokumentalny - na czym polega? Ile w nim prawdy, ile fikcji?

„Paradokument” brzmi poważnie, chociaż w Polsce kojarzony jest głównie z serialami dla niezwykle niewymagającego odbiorcy, opowiadającymi o śledztwach i procesach, a także codziennych i wakacyjnych przygodach

serial dodano: 08.03.2016 12:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adolf Eichmann. Życie i śmierć nazisty

Adolf Eichmann, sprawca jednej z największych zbrodni przeciwko ludzkości, główny ...

dokument szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dokument. Wszystko na temat dokument na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.