porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak walczyć o wgląd do spółdzielczych dokumentów?

Każdy lokator, który chce zajrzeć do dokumentów swojej spółdzielni ma do tego prawo! Poniżej radzimy jak walczyć z prezesem, który nie chce nam pokazać dokumentów spółdzielni.

lokator dodano: 11.07.2013 15:56

Jak mieć zawsze porządek w domowych rachunkach?

Jak mieć zawsze porządek w domowych rachunkach? Czy to jest w ogóle możliwe? Jakie są sprawdzone sposoby na porządek w dokumentach, rachunkach, fakturach w gospodarstwie domowym? Oto kilka sposobów, które ułatwią zachowanie porządku w domowym biurze.

gdzie trzymać rachunki dodano: 16.04.2015 13:14

Nowy dowód rejestracyjny – jak będzie wyglądał?

Zanosi się na zmiany w dowodach rejestracyjnych. Ministerstwo Infrastruktury chce, by w dowodach rejestracyjnych była zapisana data pierwszej rejestracji, a nie – jak było dotychczas – data produkcji. Czy jest to dobry pomysł?

dowód rejestracyjny dodano: 13.08.2014 14:37

Jak czytać terminy urzędowe?

Przeczytałeś w piśmie, że na wniesienie zażalenia masz siedem dni i głowisz się nad tym, czy wliczyć w to sobotę i niedziele. Podpowiadamy jak należy traktować urzędnicze terminy.

data dodano: 06.09.2014 16:52

Imię i nazwisko czy nazwisko i imię? Co piszemy pierwsze – imię czy nazwisko?

Imię i nazwisko czy nazwisko i imię? Składasz podanie i nie wiesz, czy najpierw w podpisie napisać imię, czy nazwisko? Przy dokumentach obowiązuje jeszcze jedna zasada, ale przy układaniu list jest już odwrotnie. Jak?

Imię dodano: 14.06.2013 07:52

Rozwód kościelny. Nieważność małżeństwa katolickiego - jak przeprowadzić unieważnienie ślubu kościelnego?

W kościele katolickim nie ma pojęcia rozwód kościelny. Małżeństwo według prawa kanonicznego jest trwałe i nierozerwalne. Istnieje jedynie możliwość orzeczenia nieważności małżeństwa przez Sąd Biskupi.

pozew o rozwód dodano: 15.07.2013 13:47 | odpowiedz (1)

Formalności po ślubie: które urzędy trzeba odwiedzić? Co trzeba załatwić?

Ślub to początek nowej drogi życia dla nowożeńców, ale także konieczność załatwienia formalności w urzędach związanych ze zmianą nazwiska, wymianą dokumentów. Spis formalności poślubnych, o których powinna pamiętać para świeżo upieczonych małżonków.

dowód osobisty dodano: 19.10.2013 12:02

Zasiłek z pomocy społecznej - jak go dostać? Komu przysługuje zasiłek z pomocy społecznej?

Zasiłek z pomocy społecznej możesz otrzymać, jeśli nie jesteś w stanie sam sobie poradzić z przezwyciężeniem trudnej sytuacji życiowej. By otrzymać zasiłek z pomocy społecznej musisz jednak spełniać określone warunki i przedstawić wymagane dokumenty. Sprawdź, jak otrzymać zasiłek z pomocy społecznej.

dla kogo zasiłek dodano: 04.03.2013 10:50

Prawo jazdy 2013 – wymiana dokumentu. Kto ma obowiązek wymienić prawo jazdy w 2013?

WYMIANA PRAWA JAZDY. Nowy wzór dokumentu prawa jazdy wynika z nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami i ujednolicenia przepisów unijnych.

kierowcy dodano: 03.12.2012 16:38

Prawo jazdy 2013. Czy każdy musi wymienić dokument ?

Obowiązek wymiany prawa jazdy mają wszyscy, którzy otrzymali dokument przed 2013 rokiem. Jednak nie ma pośpiechu, bowiem wymiana blankietów będzie odbywać się w latach 2028 – 2033.

prawo jazdy dodano: 06.02.2013 10:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Pieczyński - kim jest nowy redaktor naczelny Faktów TVN?

Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych, najprawdopodobniej został ...

dokumenty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dokumenty. Wszystko na temat dokumenty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.