porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy wiesz w jakich górach spędza swój urlop premier Donald Tusk?

Jako zapalony narciarz lider Platformy Obywatelskiej i premier polskiego rządu Donald Tusk co roku wyjeżdża za granicę poszusować na stokach włoskich Dolomit. Jego poprzednik Jarosław Kaczyński wolał polskie morze i odpoczywał w ośrodku na Helu.

donald tusk dodano: 23.01.2012 14:42

Via ferraty w Dolomitach – którymi warto przejść?

Jakie są najpopularniejsze via ferraty w Dolomitach? Która z nich oferuje najpiękniejsze widoki?

alpinizm dodano: 09.06.2014 14:48

Region narciarski Dolomiti Super Ski - gdzie jechać na narty?

Dla każdego amatora białego szaleństwa jazda wciąż po tej samej trasie bywa nużąca. Miejscem, w którym na nudę i monotonność tras na pewno nie będziemy narzekać, są Dolomity. A przepustką do tego świata jest karnet Dolomiti Super Ski. Jeśli na narty, to tylko w Dolomity!

ceny dodano: 02.01.2012 14:06

Narty w Dolomitach - raj dla miłośników białego szaleństwa. Dlaczego warto tam pojechać?

Podobno nie ma drugich tak niezwykłych gór jak Dolomity. Kto wstanie wcześnie, zobaczy, jak stają się obłędnie czerwone w świetle wschodzącego słońca. Wraz z położonymi niżej dolinami trafiły w 2009 r. na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO. Ale nie tylko piękno górskiej natury robi wrażenie na przybywających tu turystach. W oszołomienie może też wprawić tamtejsza infrastruktura narciarska. Najlepsze warunki do uprawiania narciarstwa alpejskiego panują w dolinach Val di Sole, Val di Fiemme i Val di Fassa.

Alpy dodano: 21.11.2011 12:45

Sposób na urlop? WŁOCHY! Poznaj raj dla narciarzy. Dowiedz się, ile kosztują najlepsze ośrodki narciarskie

Góry we Włoszech są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO. Nigdy nie brakuje tam śniegu, kuchnia jest pyszna, a infrastruktura znakomita. Do tego słońce świeci niemal cały rok. Takie właśnie są włoskie Dolomity! Sprawdź, gdzie zatrzymac się podczas urlopu w Dolomitach?

ceny dodano: 14.11.2011 13:17

Val di Fiemme – Włochy. Czy to dobre miejsce na narty?

Włochy to mekka dla fanów szusowania na nartach. Jest tam mnóstwo świetnie zorganizowanych miejsc, w których można pojeździć na nartach. Jednym z nich jest region Val di Fiemme zwany przedsionkiem Dolomitów. Mówimy, dlaczego warto się tam wybrać, jakie trasy zjazdowe są do dyspozycji i ile kosztują skipassy.

ceny karnetów dodano: 20.12.2011 00:09

Via ferrata – co to jest?

Co to jest via ferrata? Gdzie występują via ferraty i kto może się na nie wybrać?

alpinizm dodano: 16.06.2014 10:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?
Kim jest Magdalena Smalara i na co zaprasza?

Magdalena Smalara urodziła się w Gdyni 37 lat temu. Jest ...

Dolomity szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dolomity. Wszystko na temat Dolomity na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.