porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić przydomowy plac zabaw i ile to kosztuje? Ceny i zdjęcia

Każde dziecko marzy o placu zabaw na swoim podwórku. Domek na drzewie, zjeżdżalnia, piaskownica, mini ścianka wspinaczkowa. Prezentujemy propozycje, które ułatwią przygotowanie przydomowego placu zabaw.

bezpieczne zabawki dodano: 11.04.2013 10:09 | odpowiedz (1)

DOMEK NA DRZEWIE - czy wszędzie można go postawić?

W domku na drzewie nie sposób się nudzić - nasze pociechy mogą godzinami obserwować świat z góry, nawet w deszczowe popołudnia. To dla nich fantastyczna przygoda! Czy każdy może mieć taki domek u siebie?

domek dla dzieci dodano: 16.07.2012 14:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

domek na drzewie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. domek na drzewie. Wszystko na temat domek na drzewie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.