porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić przydomowy plac zabaw i ile to kosztuje? Ceny i zdjęcia

Każde dziecko marzy o placu zabaw na swoim podwórku. Domek na drzewie, zjeżdżalnia, piaskownica, mini ścianka wspinaczkowa. Prezentujemy propozycje, które ułatwią przygotowanie przydomowego placu zabaw.

bezpieczne zabawki dodano: 11.04.2013 10:09 | odpowiedz (1)

DOMEK NA DRZEWIE - czy wszędzie można go postawić?

W domku na drzewie nie sposób się nudzić - nasze pociechy mogą godzinami obserwować świat z góry, nawet w deszczowe popołudnia. To dla nich fantastyczna przygoda! Czy każdy może mieć taki domek u siebie?

domek dla dzieci dodano: 16.07.2012 14:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Balli Marzec, muzułmanka, która chce wystartować w wyborach na prezydenta?

Brzmi zaskakująco, a jednak! Balli Marzec zdecydowała, że weźmie udział ...

domek na drzewie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. domek na drzewie. Wszystko na temat domek na drzewie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.