porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński: kim jest?

"Jestem człowiekiem czynu, dla którego liczy się dobra energia i pozytywne nastawienie do życia" mówił o sobie w jednym z wywiadów książę Jan Lubomirski-Lanckoroński. Mówimy, kim jest czarujący i przystojny Jan Lubomirski.

dominika kulczyk dodano: 28.12.2013 12:56 | odpowiedz (2)

Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się dobrze. W pomnażaniu majątku biznesmenowi pomagała dotychczas dwójka dzieci. Była żona Grażyna Kulczyk pracuje od kilku lat na swoje konto. Co robi? Czym zajmuje się Dominika Kulczyk-Lubomirska? Kim jest Sebastian Kulczyk, a kim Joanna Przetakiewicz? I co dalej z majątkiem Jana Kulczyka?

Grażyna Kulczyk dodano: 29.07.2015 12:10 | odpowiedz (1)

Dominika KULCZYK-LUBOMIRSKA - kim jest i czym się zajmuje?

Dominika Kulczyk-Lubomirska to osoba skromna, elegancka, aktywnie zaangażowana w działalność charytatywną i ekologiczną. Na portalach plotkarskich nie poczytacie o niej jako o bohaterce skandali lub uczestniczce kolejnej edycji programu tanecznego z celebrytami w roli głównej.

działalność charytatywna dodano: 29.07.2015 12:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Warzecha - kim jest?

Łukasz Warzecha: dziennikarz, publicysta, komentator sportowy, członek rady redakcyjnej „Międzynarodowego ...

Dominika Kulczyk-Lubomirska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Dominika Kulczyk-Lubomirska. Wszystko na temat Dominika Kulczyk-Lubomirska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.