porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Donald Tusk. Czy premier rzeczywiście zna się na sporcie?

Donald Tusk często nawiązuje do sportu. Całą konferencję prasową nt. rekonstrukcji rządu utrzymywał w klimacie sportowym. Premier lubi też, gdy przedstawia się go jako wielkiego kibica. Ale czy faktycznie premier ma wiedzę sportową?

donald tusk sport dodano: 21.11.2013 16:19

Przemówienie Donalda Tuska - co premier powiedział na konwencji PO?

Równolegle z dwudniowym kongresem Prawa i Sprawiedliwości w Sosnowcu, kilkanaście kilometrów dalej w Chorzowie rozpoczęła się jednodniowa konwencja PO. W trakcie swojego przemówienia Donald Tusk odniósł się do ostrych słów, które padły z ust Piotra Dudy na kongresie PiS. Mówimy, co powiedział Donald Tusk.

konwencja PO dodano: 29.06.2013 13:24 | odpowiedz (1)

Ile nagród przyznał sobie rząd w 2013 roku?

Ponad 105 milionów złotych. Tyle nagród otrzymali w sumie ministerialni urzędnicy w 2013 roku. Najbardziej hojny dla swoich pracowników był Radosław Sikorski, czyli minister spraw zagranicznych.

nagrody dla rządu dodano: 20.01.2014 15:45

Jak powołany zostanie nowy rząd? Jak powoływany jest rząd?

9 października 2011 wybraliśmy nowy parlament. Pierwsze posiedzenie Sejmu nowej kadencji zaplanowano na 8 listopada. Tego dnia do dymisji ma się podać cały rząd i premier Donald Tusk (54 l.). Następnie prezydent Bronisław Komorowski (59 l.) ponownie wskaże szefa PO na premiera.

Bronisław Komorowski dodano: 13.10.2011 16:07

Witalij Kliczko na konwencji Platformy Obywatelskiej. Co robił Witalij Kliczko na konwencji PO?

Całkowitym zaskoczeniem dla obserwatorów sceny politycznej i dziennikarzy było pojawienie się na konwencji PO Witalija Kliczki, jednego z przywódców niedawnych ukraińskich protestów. Co Witalij Kliczko robił na konwencji PO?

konwencja wyborcza PO dodano: 22.03.2014 14:23

Kto powinien zostać premierem? [WYNIKI SONDAŻU]

"Super Express" zamówił specjalne badanie, w którym zapytał Polaków, kto powinien zostać premierem. Z sondażu wynika, że w pierwszej trójce kandydatów na premiera znajdują się: obecny szef rządu Donald Tusk, Jarosław Kaczyński i Leszek Miller.

Jarosław Kaczyński dodano: 02.01.2014 10:53

Czy wiesz w jakich górach spędza swój urlop premier Donald Tusk?

Jako zapalony narciarz lider Platformy Obywatelskiej i premier polskiego rządu Donald Tusk co roku wyjeżdża za granicę poszusować na stokach włoskich Dolomit. Jego poprzednik Jarosław Kaczyński wolał polskie morze i odpoczywał w ośrodku na Helu.

Dolomity dodano: 23.01.2012 14:42

Jaki majątek ma Donald Tusk? Ile zarobił premier w 2012 roku?

Szef rządu w 2012 roku zarobił ponad 240 tys. zł. Jednak zaoszczędził tylko kilka tysięcy. Tak wynika z jego oświadczenia majątkowego.

ile zarabia Tusk dodano: 16.05.2013 11:47

Kobiety rządzą! Dowiedz się, jakie kobiety stoją na czele ministerstw w rządzie Tuska

W nowym rządzie Donalda Tuska zaszły zasadnicze zmiany. Premier zmniejszył liczbę kobiet zasiadających na stanowiskach ministrów. Ministrami swoich resortów pozostaną w dalszym ciągu Barbara Kudrycka i Elżbieta Bieńkowska. Dwie nowe panie minister, to Krystyna Szumilas i Anna Mucha.

Anna Mucha dodano: 20.11.2011 07:56

Ile zapłaciliśmy za ferie Donalda Tuska? FERIE PREMIERA kosztowały 240 tys. zł. Jak kontrolować polityków?

Czy mamy prawo wiedzieć ille kosztowały ferie premiera, polityków? Jak się tego dowiedzięć? Drugi rok z rzędu Dopnald Tusk wykorzystał rządowy samolot do lotów na urlop zimowy. Ile kosztowały ferie Donalda Tuska?

240 tysięcy złotych dodano: 03.03.2012 14:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

donald tusk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. donald tusk. Wszystko na temat donald tusk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.