porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

MdM. Kto kupi mieszkanie za kredyt z dopłatą? Nowe przepisy

Czy warto poczekać ze złożeniem wniosku o kredyt MdM do czasu uchwalenia nowych przepisów? Na zmianach maja zyskać przede wszystkim rodziny wielodzietne.

kredyt MdM dodano: 14.05.2015 10:54

Nowe zasady MdM. Ile zyskają rodziny z dwojgiem dzieci?

Rodziny z dwojgiem dzieci, które chcą skorzystać z programu Mieszkanie dla młodych i zaciągnąć kredyt na mieszkanie z dopłatą, powinny poczekać ze złożeniem wniosku. Być może jeszcze w tym roku dopłata wzrośnie o ponad 30%.

kredyt MdM dodano: 14.05.2015 10:04

Nowy kredyt MdM. Ile zyskają rodziny z trojgiem dzieci?

Program MdM ma być bardziej prorodzinny i szczególnie wspierać rodziny wielodzietne (co najmniej troje dzieci). Taki model rodziny gwarantuje bowiem zastępowalność pokoleń.

kredyt MdM dodano: 14.05.2015 09:56

Mieszkanie dla Młodych - jak skorzystać z programu?

1 stycznia 2014 r. ma wystartować rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych Mieszkanie dla młodych. Trwać ma do końca 2018. Wnioski o kredyt z dopłatą będą mogły być składane do 30 września 2018 r.

kupno mieszkania dodano: 30.12.2013 13:35

Mieszkanie dla Młodych – jaki metraż? Jak duże mieszkanie za kredyt MdM?

Od 2014 r. państwo będzie dopłacać do wkładu własnego wymaganego przez banki przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Nie wszystkim jednak, a tylko ludziom młodym kupującym dla siebie pierwsze mieszkanie. Zdaniem rządzących takie pierwsze mieszkanie nie może być zbyt duże.

kredyt na mieszkanie dodano: 16.10.2013 11:13

Mieszkanie dla Młodych. Ile państwo dopłaci do kredytu MdM?

Od 2014 r. państwo będzie pomagać niektórym w kupnie pierwszego mieszkania. Większe wsparcie dostaną rodziny z dziećmi (nawet jednym), mniejsze – single i bezdzietne małżeństwa. Na jaką kwotę można liczyć?

kredyt MdM dodano: 16.10.2013 10:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA
Wojciech Modest Amaro – kim jest? KARIERA, RODZINA

Wojciech Modest Amaro, właściciel Atelier Amaro jest docenionym kucharzem nie ...

dopłata do kredytu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dopłata do kredytu. Wszystko na temat dopłata do kredytu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.