porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

MdM. Kto kupi mieszkanie za kredyt z dopłatą? Nowe przepisy

Czy warto poczekać ze złożeniem wniosku o kredyt MdM do czasu uchwalenia nowych przepisów? Na zmianach maja zyskać przede wszystkim rodziny wielodzietne.

kredyt MdM dodano: 14.05.2015 10:54

Nowe zasady MdM. Ile zyskają rodziny z dwojgiem dzieci?

Rodziny z dwojgiem dzieci, które chcą skorzystać z programu Mieszkanie dla młodych i zaciągnąć kredyt na mieszkanie z dopłatą, powinny poczekać ze złożeniem wniosku. Być może jeszcze w tym roku dopłata wzrośnie o ponad 30%.

kredyt MdM dodano: 14.05.2015 10:04

Nowy kredyt MdM. Ile zyskają rodziny z trojgiem dzieci?

Program MdM ma być bardziej prorodzinny i szczególnie wspierać rodziny wielodzietne (co najmniej troje dzieci). Taki model rodziny gwarantuje bowiem zastępowalność pokoleń.

kredyt MdM dodano: 14.05.2015 09:56

Mieszkanie dla Młodych - jak skorzystać z programu?

1 stycznia 2014 r. ma wystartować rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych Mieszkanie dla młodych. Trwać ma do końca 2018. Wnioski o kredyt z dopłatą będą mogły być składane do 30 września 2018 r.

kupno mieszkania dodano: 30.12.2013 13:35

Mieszkanie dla Młodych – jaki metraż? Jak duże mieszkanie za kredyt MdM?

Od 2014 r. państwo będzie dopłacać do wkładu własnego wymaganego przez banki przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Nie wszystkim jednak, a tylko ludziom młodym kupującym dla siebie pierwsze mieszkanie. Zdaniem rządzących takie pierwsze mieszkanie nie może być zbyt duże.

kredyt na mieszkanie dodano: 16.10.2013 11:13

Mieszkanie dla Młodych. Ile państwo dopłaci do kredytu MdM?

Od 2014 r. państwo będzie pomagać niektórym w kupnie pierwszego mieszkania. Większe wsparcie dostaną rodziny z dziećmi (nawet jednym), mniejsze – single i bezdzietne małżeństwa. Na jaką kwotę można liczyć?

kredyt MdM dodano: 16.10.2013 10:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

dopłata do kredytu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dopłata do kredytu. Wszystko na temat dopłata do kredytu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.