porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile medali zimowych igrzysk olimpijskich zdobyła Polska przed igrzyskami 2014 w Soczi?

Od pierwszego startu Polaków w zimowych igrzyskach olimpijskich do pierwszego medalu minęły aż 32 lata. Do końca XX wieku cały dorobek wynosił raptem 4 medale. Dopiero w XXI wieku Polacy na trwałe zagościli na podium.

Adam Małysz dodano: 07.02.2014 13:06

Ile medali olimpijskich zdobyli polscy sportowcy w strzelectwie?

Aż dwanaście krążków liczy medalowy dorobek Polski w strzelectwie w igrzyskach olimpijskich, do roku 2012. Pierwszy z nich zdobyty został jeszcze przed wojną, dwunasty - w igrzyskach w Londynie, przez Sylwię Bogacką, w karabinie pneumatycznym (wiatrówce).

dorobek medalowy Polski dodano: 18.10.2012 13:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest prof. Bogusław Paź? [AFERA z obrażaniem Ukraińców]

Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim opublikował wpis, w którym nazywa ukraińskich ...

dorobek medalowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dorobek medalowy. Wszystko na temat dorobek medalowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.