porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

LUBICZ, MOSTOWIAK, CIEPLAK. Którzy serialowi bohaterowie zapadli w pamięć i dlaczego?

Wszyscy maniacy serialowi przywiązują się do swoich ulubionych bohaterów. Hanka Mostowiak to przykład postaci, która na długo zapadła widzom w pamięć. Zobacz, o których serialowych bohaterach widzowie szybko nie zapomną.

bohaterka dodano: 03.01.2012 22:20

Dowcipy o papieżu - z czego się śmiejemy?

Przy okazji konklawe w internecie zaroiło się od żartów i memów o papieżu. Najlepszy kawał z wyboru papieża?! Przeczytaj, z czego śmieją się internauci. M.in. zachwyt wzbudza tekst dziennikarza Pawła Reszki ”Dym jest możliwy w każdej chwili” wygłoszony podczas konklawe. Ale internacu nie śmieją się ze słów, ile ze sposobu w jaki pokazano je w jednej ze stacji telewizyjnych.

do śmiechu dodano: 16.03.2013 08:46

Co Polacy najchętniej oglądają na YouTube? Sprawdź, czy znasz najlepsze filmy w sieci

Są tacy, dla których YouTube to niezawodny sposób na udaną imprezę, tzw. jutubing stał się modny już kilka lat temu. Jak to wygląda? Co najchętniej oglądają jutubowcy i co najczęściej odtwarza się w internecie?

CO OGLĄDAĆ dodano: 21.12.2011 16:00

Jak społeczeństwo oswajało stan wojenny? Poznaj najlepsze dowcipy o WRON-ie, Jaruzelskim i ZOMO!

Stan wojenny pogrzebał nadzieje na wolność i demokrację rozbudzone w czasie karnawału Solidarności 13 grudnia 1981 r. Zmagania z szarą rzeczywistością: kilometrowe kolejki do sklepów, puste półki, godzina policyjna, ZOMO pałujące demonstrantów łagodziła nieco polska specjalność - dowcip polityczny. Choć w wielu wypadkach dowcip to bardzo gorzki, a wywołany przez niego śmiech jest raczej śmiechem przez łzy...

13 grudnia 1981 dodano: 13.12.2011 16:32

Jan HIMILSBACH - poznaj najzabawniejsze historie z życia aktora filmu „Rejs”

Rocznica śmierci Jana Himilsbacha to okazja by przypomnieć sobie najśmieszniejsze anegdoty z życia przyjaciela Zdzisława Maklakiewicza. Jaki był naprawdę Sidorowski z „Rejsu” Piwowskiego? Czym zasłynął Jan Himilsbach?

aktor naturszczyk dodano: 01.12.2011 18:00

10 STRON INTERNETOWYCH, które warto znać - dowiedz się dlaczego?

Godzinami siedzisz na facebooku, naszej klasie czy demotywatorach? Rozrywka to tylko jedna ze stron internetu. Sieć może przynieść nam też wiedzę, edukację czy być niezwykle użyteczna do naszej codziennej pracy na komputerze. Zobacz, które strony są popularne w sieci?

al Jazeera dodano: 18.11.2011 09:11

Mecz Polska - Anglia. Jakie są najlepsze żarty na temat tego spotkania, które się nie odbyło?

Po nieodbytym spotkaniu Polska - Anglia w internecie pojawiło mnóstwo memów na temat tego wydarzenia. Oczywiście nie obyło się też bez całkiem bezsensownych żartów. A skoro już o bezsensownych żartach mówimy, to autor nie mógł się powstrzymać, by ich nie przytoczyć. Oto kilka wybranych.

Anglia dodano: 17.10.2012 14:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

dowcipy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dowcipy. Wszystko na temat dowcipy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.