porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kuna w domu. Jak się pozbyć kuny?

Urządza dzikie harce na strychu nie dając spać, niszczy ocieplenie dachu i zostawia odchody, których zapach trudno usunąć. Wygląda tak milutko, a jest prawdziwym utrapieniem dla właścicieli domów. Każdy więc chce się pozbyć kuny, ale nie jest to proste, bo jest inteligentna i przebiegła. Jak wypłoszyć ze swojego domu dziką lokatorkę - kunę domową? 

kuna dodano: 21.05.2012 14:56 | odpowiedz (12)

Wygląd kota. Jak pielęgnować zwierzę?

Zdrowie domowych kotów zależy tylko od ich właścicieli. Jeśli kot będzie zadbany, pożyje długo. Jak dbać o futro naszego czworonoga? Jak kąpać i chronić przed pchłami? Dowiedz się, jak pielęgnować kota, by był czyścioszkiem i towarzyszył nam jak najdłużej w dobrym zdrowiu?

czystość dodano: 17.02.2012 13:47

Dlaczego koty są niezwykłe? Poznaj bliżej koty domowe, dowiedz się czemu ludzie je podziwiają?

Światowy Dzień Kota jest obchodzony 17 lutego. Wprawdzie nie wszyscy należą do ich miłośników, jednak mało kto potrafi przejść obok kota obojętnie. Jakimi niespotykanymi cechami odznaczają się te czworonogi? Na czym polega ich urok? Mówimy, dlaczego koty są niezwykłe.

Dzień Kota dodano: 16.02.2016 06:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

drapieżnik szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. drapieżnik. Wszystko na temat drapieżnik na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.