porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak powinna wyglądać konserwacja drewnianych mebli ogrodowych?

Drewniane meble ogrodowe, by mogły służyć jak najdłużej, muszą być konserwowane. Z reguły wszystkie są zabezpieczane fabrycznie łagodnym impregnatem, który wnika w głąb drewna i chroni je przez kilka lat. Ale zabiegi konserwacyjne trzeba powtarzać. Mówimy jak to robić, by ochronić drewno przed niekorzystnymi wpływami atmosferycznymi 

drewno dodano: 01.08.2012 17:09

Jak dbać o DREWNIANĄ ELEWACJĘ? Jak często trzeba impregnować deski elewacyjne?

Moda na proste drewniane elewacje trwa. Aby cieszyły nas przez wiele lat, trzeba o nie dbać, nawet profilaktycznie, bo to jest zawsze łatwiejsze niż późniejsze naprawianie. Jak pielęgnować drewnianą elewację?

deski elewacyjne dodano: 29.08.2012 11:45

Deski tarasowe nie muszą być drewniane! Czy znasz zalety desek kompozytowych?

Drewniane nawierzchnie tarasowe są modne, ale mogą być trudne w utrzymaniu. Jeśli jednak masz już dość terakoty na tarasie, co powiesz na taras z desek kompozytowych? Tych desek nie trzeba konserwować, nie pękają na mrozie, są antypoślizgowe i można je montować o każdej porze roku. Czym są deski kompozytowe?

deski kompozytowe dodano: 02.08.2012 13:06

ZABEZPIECZENIE DREWNA. Jak i czym zabezpieczać drewno?

Drewno na zewnątrz bez odpowiedniej ochrony dość szybko ulega zniszczeniu. Pamiętaj, że wszystkie elementy, od podbitki dachowej po taras i okna, a także drewniane elementy architektury ogrodowej, muszą być zabezpieczone przed biokorozją oraz szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

impregnacja drewna dodano: 01.05.2012 21:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

Drewno na zewnątrz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Drewno na zewnątrz. Wszystko na temat Drewno na zewnątrz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.