porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

DROGA KRZYŻOWA – jak przebiega nabożeństwo?

Droga Krzyżowa to nabożeństwo, podczas którego wierni podążają ostatnią drogą Jezusa wiodącą na ukrzyżowanie. To symboliczne przeżywanie Męki Pańskiej jest szczególnie ważne w okresie Wielkiego Postu oraz w Wielki Piątek. Jak wygląda Droga Krzyżowa? Co robi się podczas Drogi Krzyżowej?

droga krzyżowa dodano: 02.04.2015 07:36

Droga Krzyżowa w Warszawie 2013: jakimi ulicami przejdzie, o której się zaczyna?

W Wielki Piątek tysiące wiernych wyjdą na ulice, by w symbolicznej procesji odtworzyć ostatnią drogę Jezusa przed śmiercią. Wieczorem w Warszawie odbędzie się największa Centralna Droga Krzyżowa. Sprawdź, którymi ulicami przejdzie.

centralna droga krzyżowa dodano: 28.03.2013 11:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

droga krzyżowa stacje szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. droga krzyżowa stacje. Wszystko na temat droga krzyżowa stacje na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.