porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Stacja metra Powiśle zalana. Kto przesunął lokalizację stacji metra Powiśle?

Katastrofa na budowie metra w Warszawie daje się we znaki mieszkańcom Warszawy. Wszystko przez zalanie budowanej stacji metra Powiśle i spowodowane przez to zamknięcie tunelu Wisłostrady. Nie musiało tak być - stacja metra Powiśle była pierwotnie planowana w innym miejscu. Kto ją przesunął?

Kazimierz Marcinkiewicz dodano: 25.08.2012 17:05

Jakie opóźnienie ma budowa drugiej linii metra w Warszawie? Kiedy koniec budowy?

Nikt już nie wierzy, że na wiosnę 2014 roku pojedziemy metrem z ronda Daszyńskiego na warszawskiej Woli do stacji Wileńska na Pradze. Nawet sami urzędnicy mówią, że taka data będzie ciężka do wyegzekwowania. Ile zatem opóźnienia ma największa z samorządowych inwestycji w Polsce?

budowa metra dodano: 28.02.2013 16:27 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?
Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 ...

druga linia metra szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. druga linia metra. Wszystko na temat druga linia metra na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.