porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak usunąć pień po wyciętym drzewie?

Karczowanie drzewa to ciężka praca. Nie wystarczy je wyciąć, trzeba jeszcze usunąć pień. Jego wydobycie z ziemi jest dość trudne, poza tym wiąże się z rozkopaniem i zniszczeniem sporej części ogrodu. Jak się najłatwiej pozbyć pnia?

karcz dodano: 16.11.2011 12:33 | odpowiedz (1)

Jak wykorzystać uschnięte drzewo? Czy jego wycinka to jedyny sposób na poprawienie estetyki?

Gdy jakieś drzewo na działce uschło, jego wycinka bywa problemem. Jak wykorzystać takie drzewo? Obsadzenie martwego pnia pnączami to prosta i szybka metoda na zmianę wyglądu ogrodu. Wybranie odpowiedniego pnącza gwarantuje wspaniały efekt dekoracyjny.

ogród dodano: 05.10.2011 15:49

Czyje są OWOCE Z DRZEWA SĄSIADA spadające na moją działkę? Moje czy jego?

Twoje. Jasno, wyraźnie i jednoznacznie opisują to przepisy. Jeśli sąsiad próbuje zabierać „swoje” jabłka z twojej działki – łamie prawo.

działka dodano: 28.05.2012 16:14 | odpowiedz (2)

Jak zrobić stołek z pieńka?

Naturalne elementy wyposażenia wnętrz nie są chwilową modą, ale uniwersalnym sposobem na wizualne ocieplenie mieszkania i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Mamy na myśli nie tylko drewno w postaci mebli czy podłogi, ale też drzewo przyniesione prosto z tartaku albo od zaprzyjaźnionego gospodarza.

brzoza dodano: 07.02.2015 16:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

drzewo szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. drzewo. Wszystko na temat drzewo na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.