porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 1. Kiedy drzwi są antywłamaniowe?

Nie każde drzwi wyglądające solidnie i mające zamki sprawiające wrażenie nie do pokonania są antywłamaniowe. Co decyduje o tym, że drzwi wejściowe spełniają kryteria antywłamaniowości? Co trzeba wiedzieć o nich zanim je kupimy?

antywłamaniowe dodano: 09.11.2011 08:45

Jak wybrać wygodne drzwi wewnętrzne?

Drzwi wewnętrzne mogą być prawe lub lewe, ze sklepu lub na zamówienie od stolarza, pełne lub przezierne. Niezależnie od ich pochodzenia, ceny i sposobu otwierania, muszą być wygodne i usytuowane tak, aby nie przeszkadzały w przenoszeniu i ustawianiu mebli.

drzwi lewe dodano: 16.09.2011 15:49

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 2. Jak się bada drzwi na antywłamaniowość?

Nie ma drzwi nie do sforsowania. Każde da się wyważyć, ale w różnym czasie. I właśnie czas, jaki musi poświęcić na to włamywacz, decyduje o tym, do jakiej klasy antywłamaniowej zaliczane są drzwi. Kto testuje drzwi, nadaje im klasę i wydaje certyfikaty?

antywłamaniowe dodano: 08.11.2011 15:57

Jakie drzwi wybrać do mieszkania?

Jeszcze do niedawna skazani byliśmy na jednolitą bylejakość. Dziś każdy może wybrać sobie drzwi, które najbardziej odpowiadają stylowi wnętrza i potrzebom jego domu czy mieszkania. Drzwi wewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów, mieć różnie wykończoną powierzchnię i różne kolory.

dom dodano: 15.09.2013 08:45

Drzwi prawe czy drzwi lewe – jak to określić?

Wbrew pozorom sposób otwierania drzwi – czy będą to drzwi prawe, czy drzwi lewe – ma duże znaczenie. Pomyłka przy ich wyborze podczas zakupu może okazać się kosztowna. Zobacz, jak w prosty sposób określić, czy potrzebujesz drzwi prawych, czy drzwi lewych. 

drzwi lewe dodano: 22.09.2011 14:12

Dlaczego w drzwiach balkonowych nie montuje sie klamki od zewnętrz?

Pokoje bez klamek kojarzą się jednoznacznie. Ale dlaczego nie montujemy klamek w drzwiach na balkonach. To pytanie nurtuje pewnie niejedną osobę , która wychodzi na balkon powiesić pranie czy zapalić papierosa i widzi jak do środka wlatują komary, liście i inne cuda natury
balkon dodano: 31.05.2013 13:02

Czy drzwi powinny harmonizować z oknami?

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zestawienie okien i drzwi o takim samym kształtcie, materiale i kolorze. Jednak możliwe są też inne zestawienia. Jak dobierać drzwi i okna, by do siebie pasowały?

drzwi aluminiowe dodano: 06.06.2012 14:08

Jak mocuje się szkło stapiane? Jak mocować szklane drzwi, a jak ścianki?

Mocowania szkła stapianego - przy pomocy uchwytów, w ramach metalowych lub drewnianych bądź bezpośrednio w otworze w ścianie. Mówimy, jak mocować szkło.

jak mocować szkło dodano: 21.01.2013 12:45

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE CZ. 3. Co decyduje o tym, że drzwi antywłamaniowe spełniają swoje zadanie?

Decydując się na zakup drzwi antywłamaniowych do domu zakładamy, że będą one skuteczną zaporą dla włamywacza. Czy to prawda? Co trzeba jeszcze zrobić, by drzwi spełniały swoje zadanie bez zarzutu?

antywłamaniowe dodano: 09.11.2011 08:55

WYBIERAMY DRZWI. Jak zaplanować wygodne drzwi?

Planujesz kupić drzwi wejściowe, ale nie jesteś pewien, które drzwi wybrać? Podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy doborze drzwi. Pamietaj, że drzwi wejściowe powinny być ergonomiczne, czyli dobrze usytuowane i odpowiedniej wielkości.

drzwi wejściowe dodano: 06.10.2011 16:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?

Krzysztof Orszagh – znany prawnik, były Rzecznik Praw Ofiar – został oskarżony ...

drzwi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. drzwi. Wszystko na temat drzwi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.