porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy mogę oglądać NAZIEMNĄ TELEWIZJĘ CYFROWĄ na swoim komputerze?

Telewizję naziemną można oglądać na swoim komputerze! Wystarczy zaopatrzyć się w tuner podłączany do gniazda USB. Do niego podpina się kabelek z anteną, wgrywa się na dysk oprogramowanie umożliwiające oglądanie i nagrywanie programów. Zobacz, jakie to proste!

kanały dodano: 06.02.2012 00:45

Kiedy TELEWIZJA ANALOGOWA zniknie w Warszawie? KONIEC NAZIEMNEJ w lipcu 2013!

Termin pożegnania z telewizją analogową w Polsce określono na lipiec 2013 roku. W różnych rejonach kraju wyłączanie nadajników nastąpi jednak wcześniej. Mówimy jak będzie wyglądać sytuacja w Warszawie i okolicach.

ANALOGOWE NADAJNIKI dodano: 10.04.2012 21:49 | odpowiedz (2)

Wyłączenie telewizji analogowej do 19 marca 2013 - jakie miasta obejmie?

Naziemna telewizja cyfrowa będzie całkowicie i ostatecznie wprowadzona w Polsce w ciągu najbliższych miesięcy. Za nami już dwa pierwsze etapy cyfryzacji. Mówimy, jak będzie wyglądał III etap wyłączania nadajników analogowych i wdrażania nowej technologii, który zakończy się 19 marca 2013, i jakie regiony zostaną nim objęte.

ANALOGOWE NADAJNIKI dodano: 01.03.2013 09:46

Czy twój telewizor jest przystosowany do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej? Jak przestroić stary odbiornik?

Przejście nadawanej naziemnie telewizji w Polsce na przekaz cyfrowy nie jest takie straszne jak się wydaje. Możecie być pewni, że bez większego trudu dostosujecie swój telewizor do nowego systemu. Mówimy, jak przestroić stary telewizor do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

ANTENA DVB-T dodano: 20.03.2012 13:08

Telewizja cyfrowa. Czy kineskopowy odbiornik telewizyjny trzeba będzie wyrzucić?

Przejście na naziemny sygnał cyfrowy (DVB-T) diametralnie poprawi jakość obrazu i dźwięku, umożliwi oglądanie programów w systemie wysokiej rozdzielczości i z efektownym dźwiękiem przestrzennym. Czy to wszystko da się obejrzeć na zwykłym kineskopowym telewizorze, jakich wciąż pełno w naszych domach?

ANTENA DVB-T dodano: 14.11.2011 10:55

Czy potrzebny jest nowy sprzęt do odbioru NAZIEMNEJ TELEWIZJI CYFROWEJ?

Już w 2013 roku w całej Polsce będziemy mogli odbierać tylko telewizję cyfrową. Czy, aby z niej skorzystać musimy mieć specjalny sprzęt? PRZECZYTAJ!

dekodery DVB-T dodano: 30.01.2012 14:28 | odpowiedz (3)

Kiedy wyłączą telewizję analogową? Kiedy zaczną wyłączać telewizję analogową?

Jeśli w województwiach lubuskim, wielkopolskim i pomorskim ktoś do tej pory odbierał telewizję wyłącznie za pośrednictwem zwykłej anteny, w listopadzie 2012 r. musi się liczyć z zanikiem wizji. Rozpoczyna się proces odłączania analogowego sygnału telewizyjnego w Polsce i przejścia na sygnał cyfrowy, który potrwa do połowy 2013 r. Kiedy wyłączą telewizję analogową?

ANALOGOWE NADAJNIKI dodano: 03.11.2012 12:22

Naziemna telewizja cyfrowa - kiedy wyłączane są pierwsze nadajniki analogowe?

Co prawda wyłączanie analogowych nadajników naziemnych tv w Polsce było od dawna zapowiadane, ale jeśli ktoś mieszka w Lubuskiem, w Wielkopolsce albo na Pomorzu, powinien się już szykować i dobrze zapamiętać daty 7 i 28 listopada 2012. Mówimy jak się przygotować do rewolucji cyfrowej.

dekoder DVB-T dodano: 16.09.2012 22:40

Zakup tunera DVB-T i anteny. Kiedy muszę kupić tuner DVB-T i antenę?

Tuner DVB-T umożliwi posiadaczom starych telewizorów dalsze odbieranie sygnału telewizji naziemnej po tym, jak zostanie wyłączony sygnał telewizji analogowej. Jak sprawdzić, czy twój telewizor będzie odbierał sygnał cyfrowy? Kiedy będzie konieczne kupienie tunera DVB-T? A kiedy sam tuner DVB-T nie wystarczy i konieczne jest dokupienie anteny?

MPEG-4 dodano: 01.07.2012 14:24

Czy za ODBIÓR nowych multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej trzeba ZAPŁACIĆ?

NTC - naziemna telewizja cyfrowa - jest dostępna dla coraz większego grona widzów. Na razie sygnał pochodzi z trzech tzw. multipleksów (MUX, czyli "paczek" zawierających określone kanały), ale w niedługim czasie oferta ma się poszerzyć. Tylko czy widz na pewno obejrzy kolejne stacje za darmo?

dekodery DVB-T dodano: 04.05.2012 15:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]

Jakub Żulczyk jest pisarzem młodego pokolenia, który wsławił się ostatnio ...

DVB-T szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. DVB-T. Wszystko na temat DVB-T na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.