porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak pomóc dziecku z dysleksją?

Dziecko z dysleksją może czuć się zagubione w szkole. Powodów jest wiele – maluch nie radzi sobie z pisaniem (ma brzydki charakter pisma, przestawia litery) i czytaniem (wolno wypowiada słowa), często nie rozumie poleceń. Jak mu pomóc?

dysleksja dodano: 17.11.2011 14:14

Jak najwcześniej wykryć dysleksję?

Nie zawsze trudności nauce, polegające na robieniu błędów ortograficznych, rachunkowych czy problemach z czytaniem oznaczają dysleksję. Ale lepiej nie lekceważyć sygnałów. Warto sprawdzić jak najwcześniej, czy dziecko nie ma dysleksji. Podobno co 10. polskie dziecko jest dyslektykiem.

dysleksja dodano: 23.05.2015 08:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

dysleksja objawy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dysleksja objawy. Wszystko na temat dysleksja objawy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.