porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czego mogliśmy się nauczyć od Violetty Villas? Czego nauczył się od niej syn, Krzysztof Gospodarek?

Violetta Villas wpisała się w kanon polskiej kultury jako wielka diwa operowa o wyjątkowym głosie i wrażliwej osobowości. Czy Violettę Villas można nazwać wzorem do naśladowania? Mówimy, czego mogliśmy się nauczyć od Violetty Villas.

CZESŁAWA CIEŚLAK dodano: 10.01.2012 07:01

WOLONTARIAT ZA GRANICĄ. Jak połączyć DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ ze zwiedzaniem świata?

Chcesz zrobić coś dla innych, masz czas i ochotę na zwiedzanie świata? Pomyśl o wolontariacie za granicą, to może być dobry sposób na wakacje.

gdzie szukać ofert dodano: 04.06.2012 16:48

JAK ROZLICZYĆ DAROWIZNĘ w zeznaniu rocznym PIT? Czy wpisać w rozliczenie roczne PIT-y?

Prawo podatkowe umożliwia podatnikom dokonującym zeznania rocznego PIT obniżenie dochodu o kilka wydatków. Wśród uprzywilejowanej grupy znajduje się darowizna. Co zrobić, by rozliczyć darowiznę? Mówimy, jakie ustawowe kryteria należy spełnić, by rozliczyć darowiznę w zeznaniu rocznym.

darowizna dodano: 15.03.2013 08:34

Dominika KULCZYK-LUBOMIRSKA - kim jest i czym się zajmuje?

Dominika Kulczyk-Lubomirska to osoba skromna, elegancka, aktywnie zaangażowana w działalność charytatywną i ekologiczną. Na portalach plotkarskich nie poczytacie o niej jako o bohaterce skandali lub uczestniczce kolejnej edycji programu tanecznego z celebrytami w roli głównej.

Dominika Kulczyk-Lubomirska dodano: 29.07.2015 12:09
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ

Która z małżonek polityków będzie reprezentować nasz kraj jako pierwsza ...

działalność charytatywna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. działalność charytatywna. Wszystko na temat działalność charytatywna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.