porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak założyć firmę remontową? Jak rozpoznać rynek? Jak zrobić dobry biznesplan?

Własna firma remontowa to bardzo dobry pomysł! Jednak przed założeniem każdej firmy należy zacząć od rozeznania się rynku, na którym zamierzasz funkcjonować. Później przygotuj również szczegółowy biznesplan, który umożliwi ci oszacowanie kosztów inwestycji i przychodów. 

biznesplan dodano: 13.12.2011 11:11

Polska to wielki plac budowy. To dlaczego firmy budowlane są w tak złej kondycji?

Przez ostatnie 5 lat Polska była największym placem budowy w Europie. A jednak firmy budowlane, i to już nie tylko małe, ale również te największe, są w złej kondycji i budownictwo jest branżą o największej liczbie bankructw. Co ciągnie polskie budownictwo w dół?

budownictwo dodano: 09.08.2012 08:00

Emeryt z własną firmą: jak założyć działalność gospodarczą na emeryturze?

Jesteś na emeryturze, ale jeszcze masz chęć i siły, żeby pracować? A może potrzebujesz dorobić do mizernego świadczenia? Zamiast starać się o pracę u kogoś, załóż swoją firmę i zacznij zarabiać! Musisz tylko pamiętać, że emeryt pracujący na własny rachunek ma określone obowiązki wobec ZUS-u.

emeryci dodano: 07.02.2015 12:57

Jak założyć własną firmę po ukończeniu wieku 50 lat?

Czy przekroczenie 50. roku życia to czas schyłku kariery zawodowej? Nie! To czas na przemyślenie swoich celów i ambicji, podsumowanie zdobytych w życiu doświadczeń i nowy zawodowy start. Można wziąć los we własne ręce i rozpocząć własną działalność gospodarczą. Od czego zacząć?

firma dodano: 10.09.2014 09:10

Jak założyć własną firmę? [INSTRUKCJA KROK po KROKU]

Założenie własnej firmy nie jest już tak skomplikowane jak kiedyś. Można to zrobić w tradycyjny sposób lub przez internet. Za wpis do ewidencji przedsiębiorców nie są pobierane żadne opłaty.

jak założyć firmę dodano: 16.10.2013 14:12

Siedem powodów, dla których warto założyć własną firmę w domu

Prowadzenie własnej firmy w domu to ogromny komfort, ale też liczne zobowiązania, których nie mamy, pracując na etacie. Dlaczego warto się na nią zdecydować? Odpowiadamy na podstawowe pytanie, które zadają sobie przyszli adepci świata biznesu

hobby dodano: 15.11.2011 11:02

ZOSTAŃ WŁASNYM SZEFEM! Czy warto założyć firmę w domu?

Firma w domu? Czemu nie. Dzisiaj spędzamy w pracy coraz więcej czasu i czy tego chcemy, czy nie, często staje się ona naszym drugim domem. A może by tak odwrócić role i przenieść pracę do domu? Przeczytaj, jak założyć firmę i pracować nie wychodząc z domu!

firma dodano: 15.11.2011 11:08

ZASIŁEK MACIERZYŃSKI. Jaki zasiłek macierzyński dla kobiety prowadzącej działalność gospodarczą?

Kobieta prowadząca działalność gospodarczą także ma prawo do zasiłku macierzyńskiego. Podstawą do jego otrzymania jest to, by w momencie porodu podlegała ona ubezpieczeniu chorobowemu. Aby tak się stało, wcześniej musi opłacać dobrowolne składki. Im wyższa składka, tym świadczenie będzie wyższe.

kobieta dodano: 04.11.2011 11:10

WŁASNA FIRMA. Jak założyć firmę w Niemczech?

Jeśli masz pomysł na własny biznes, który możesz też rozwinąć w Niemczech, to warto spróbować. Ustawodawstwo w Niemczcech jest przyjazne przedsiębiorcom i ma znacznie bardziej przejrzyste zasady niż polskie.

Niemcy dodano: 06.11.2011 10:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Borys Budka, który ma zastąpić Cezarego Grabarczyka w ...

działalność gospodarcza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. działalność gospodarcza. Wszystko na temat działalność gospodarcza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.