porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czego dowiesz się z decyzji o warunkach zabudowy?

W warunkach zabudowy urząd zdecyduje przede wszystkim, czy budowa planowana przez ciebie na twojej własnej działce jest w ogóle w tym miejscu dopuszczalna. Na tym nie koniec. Nawet jeśli decyzja o warunkach zabudowy będzie pozytywna, może mocno ograniczać wybór projektu domu.

budowa domu dodano: 03.01.2012 06:00

Jak zaplanować plac budowy? Gdzie trzymać materiały budowlane na działce?

Jeśli dobrze zaplanujesz składowanie materiałów na działce, zyskasz na czasie, a budowa będzie łatwiejsza. Chaos na placu to spore problemy - trzeba przekładać i nosić ciężary na dużą odległość. Jak zaplanować plac budowy, żeby prace przebiegały szybko i sprawnie?

budowa domu dodano: 31.10.2011 14:45

Jakie wymogi trzeba spełnić, żeby uzyskać pozytywną decyzję o warunkach zabudowy?

Żeby uzyskać pozytywną decyzję o warunkach zabudowy, trzeba spełnić kilka wymogów. Jednym z nich jest dobre sąsiedztwo. Jednak nie wszyscy, którzy chcą wybudować dla siebie dom, muszą wykazać się dobrym sąsiedztwem. Co to oznacza w praktyce?

budowa domu dodano: 15.11.2011 14:35

OGRÓD W MARCU: Jak wybrać właściwy moment do wiosennego sadzenia drzew?

Praca na działce zaczyna się wcześnie, nim zakiełkują pierwsze rośliny. To czas wiosennych porządków, ale też dobry moment, by posadzić nowe drzewa owocowe. Jak wybrać dobre sadzoanki i co zrobić, by drzewa się przyjęły i dobrze rosły?

drzewa owocowe dodano: 07.03.2012 12:42

Na działce i w ogrodzie. Jak SADZIĆ DZIKI BEZ?

Dowiedz się, jak posadzić i pielęgnować dziki bez. Ta roślina pięknie prezentuje się w ogrodzie, przyciąga ptaki, a jesienią możesz z jej owoców robić przepyszne konfitury. Jej zaletą jest fakt, że jest mało wymagająca.

cięcie bzu dodano: 15.05.2012 06:53

Jak poznać, czy dziecko bierze narkotyki? Jak rozpoznać wczesne objawy uzależnienia?

Narkotyki są w Polsce dość łatwo dostępne - także twoje dziecko może mieć z nimi kontakt! Uzależnienie rozwija się bardzo szybko. Sprawdź, jak rozpoznać jego wczesne objawy, by uchronić swoje dziecko przed tragedią. 

AMFETAMINA dodano: 30.01.2013 14:03

HORTENSJA OGRODOWA czy BUKIETOWA - która lepiej sprawdzi się w polskich warunkach?

Obie odmiany prezentują się wspaniale, szczególnie na tle trawnika, wzdłuż ścieżek czy altan. Obsypane kwiatami hortensje niezwykle zdobią nasze ogrody. Zasuszone kwiaty wykorzystuje się do suchych bukietów.

hortensja bukietowa dodano: 10.05.2012 14:23

Jak zaplanować efektowne i energooszczędne oświetlenie zewnętrzne? Część I – światło na posesji

Światło na zewnątrz domu jest potrzebne przede wszystkim ze względów praktycznych. Oświetlona po zmroku strefa wejścia i ogrodu daje nam również poczucie bezpieczeństwa. Jak zaplanować oświetlenie posesji, mając na względzie racjonalne zużycie energii?

lampy dodano: 22.08.2012 11:50

Jak zaplanować efektowne i energooszczędne oświetlenie zewnętrzne? Część III – ogród w dobrym świetle

Nastrojowo oświetlony ogród staje się magicznym miejscem, gdzie chętnie spędzamy pogodne letnie wieczory. O czym należy pamiętać planując oświetlenie ogrodu? Jak stworzyć efektowne i niedrogie oświetlenie ogrodu?

lampy dodano: 22.08.2012 14:38

Jak wygląda nieszpułka? Czy owoce nieszpułki są jadalne?

Nieszpułka, jedno z najwcześniej uprawianych na terenie Europy drzew owocowych, stała się dziś rzadkością. Może warto znaleźć dla niej miejsce w przydomowym ogródku?

kuchnia dodano: 17.01.2012 10:57 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

działka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. działka. Wszystko na temat działka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.