porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co sprawdzić przed kupnem działki pod budowę domu?

Pięknie położona działka pod budowę domu może okazać się pułapką, jeśli przed zakupem nie sprawdzimy, czy można na niej w ogóle budować. Szczególną ostrożność trzeba zachować, gdy skuszeni ceną myślimy o kupnie gruntu rolnego lub leśnego. Ważne jest też bezpieczeństwo transakcji zakupu działki budowlanej.

działka budowlana dodano: 13.02.2013 16:51

Jakie cechy ma idealna działka budowlana?

Działka idealna ułatwia wybór projektu, a potem daje więcej radości mieszkańcom. Wstają od wschodu, ogród mają od południa, wjazd od północy.

działka budowlana dodano: 28.09.2014 08:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Żakowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jacek Żakowski to szanowany polski publicysta. Obecnie związany jest z ...

działka budowlana porady szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. działka budowlana porady. Wszystko na temat działka budowlana porady na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.